Informacje

Informacje 2017-05-12

Poncyljusz i Radź ma nowego właściciela

Jedna z największych firm księgowo-podatkowych w Szczecinie działa teraz pod szyldem RSM Poland, która prowadzi również biura w Poznaniu i Warszawie.

Sebastian Goschorski, dyrektor zarządzający w firmie Poncyljusz i Radź /fot.: ak / Sebastian Goschorski, dyrektor zarządzający w firmie Poncyljusz i Radź /fot.: ak /

Transakcja zakupu udziałów (strony nie ujawniają jej wartości) została sfinalizowana w kwietniu. W wyniku połączenia 70 pracowników Poncyljusz i Radź dołączyło do ok. 140-osobowego zespołu RSM Poland. Grupa zatrudnia doradców podatkowych, biegłych rewidentów, księgowych, specjalistów z zakresu kadr i płac, prawników oraz doświadczonych konsultantów w biurach w Szczecinie (przy ul. Lutnianej), w Poznaniu i w Warszawie.

- Dzięki włączeniu firmy Poncyljusz i Radź w struktury RSM Poland będziemy lepiej wykorzystywać synergie i szanse, jakie pojawiają się nie tylko na terenie Szczecina, ale też całej Polski. Jesteśmy przekonani, że połączenie sił i działanie pod marką RSM wzmocni naszą obecność na rynku, co z kolei zaowocuje nowymi możliwościami zarówno dla naszych klientów, jak i naszych pracowników – mówi Sebastian Goschorski, dyrektor zarządzający w firmie Poncyljusz i Radź.

- Obecna akwizycja to kolejny rozdział w historii dynamicznego rozwoju RSM Poland i kolejny krok w naszej drodze do objęcia pozycji jednej z największych w Polsce firm księgowych, audytorskich i doradczych – dodaje Bartosz Miłaszewski, partner zarządzający w RSM Poland.

RSM Poland jest obecna na polskim rynku od ponad 20 lat. Większościowym akJej 200-osobowy zespół obsługuje przedsiębiorstwa polskie i zagraniczne, aktywnie działające w otoczeniu międzynarodowym. RSM Poland jest członkiem RSM – szóstej co do wielkości sieci niezależnych firm doradczych i audytorskich, która posiada ponad 800 biur w 120 krajach i zatrudnia więcej niż 41 tys. specjalistów na świecie.

Firma Poncyljusz i Radź powstała 25 lat temu jako tradycyjne biuro rachunkowe. Prowadzili ją Krystyna Poncyljusz i Piotr Radź.

mab

Tematy: Grupa Doradczo-Księgowa Poncyljusz i Radź (8) | RMS Poland (1) |
aktualizowano: 2017-05-23 06:53
Wszystkich rekordów:

Społeczność