Po godzinach

Po godzinach 2020-09-25

NCDC Business Race w tym roku wirtualnie i z pomocą

Bieg Sztafet firmowych to impreza, która wpisała się już w kalendarz szczecińskich wydarzeń. W tym roku, w związku z pandemią COVID-19 ma ona oblicze wirtualne. A przy okazji nowy, szczytny cel.

NCDC Business Race w tym roku odbywa się w zmienionej formule. Na zdjęciu - zawody sprzed roku. Jeszcze w trybie standardowym. /fot.: mat. organizatorów / NCDC Business Race w tym roku odbywa się w zmienionej formule. Na zdjęciu - zawody sprzed roku. Jeszcze w trybie standardowym. /fot.: mat. organizatorów /

Bieg w wirtualnej sztafecie daje uczestnikom możliwość, aby wziąć udział w NCDC Business Race w sposób bezpieczny. Organizatorzy zapewnili na tę okazję sprawdzoną aplikację mobilną Activy, która pozwala zmierzyć dystans i czas biegu. Ponadto, formuła wirtualna pozwala na udział w biegu z dowolnego miejsca na świecie (potrzebny jest jedynie dostęp do internetu i GPS) i otwiera przed biegaczami nowe perspektywy: można pobiec kiedy i jak się chce. Można zaprosić do wspólnej rywalizacji filię firmy z innego miasta, czy państwa.

Organizatorzy połączyli bieg z akcją zbierania środków na lek dla Dzielnego  Kajtusi (zbiórka na portalu SiePomaga: siepomaga.pl/dzielny-kajtus).

Informacje i zapisy: ncdcbusinessrace.pl

SG

utworzono : 2020-09-25 08:59
Wszystkich rekordów:

Społeczność