Ludzie

Ludzie 2016-02-09

Wioletta Szczepańska, dyrektor hotelu Radisson Blu w Szczecinie

Wioletta Szczepańska, dyrektor hotelu Radisson Blu w Szczecinie /fot.: ak / Wioletta Szczepańska, dyrektor hotelu Radisson Blu w Szczecinie /fot.: ak /
Wioletta Szczepańska od stycznia kieruje szczecińskim hotelem Radisson Blu. Zmiana na stanowisku dyrektora generalnego hotelu nastąpiła wraz z podpisaniem umowy franczyzowej z Carlson Rezidor Development Hotel Group, operatorem hotelu (wcześniej obowiązywała umowa o zarządzanie). Tym samym hotel Radisson Blu przy pl. Rodła w Szczecinie jest pierwszym w Polsce hotelem sieci Radisson funkcjonującym na zasadzie franczyzy.
 
Jako istotną zmianę Wioletta Szczepańska wymienia także objęcie przez Joannę Niespodziańską stanowiska Dyrektora Działu Sprzedaży i Marketingu.
 
Mini CV
 
Wioletta Szczepańska ze szczecińskim hotelem Radisson Blu oraz grupą Carlson Rezidor Hotel Group związana jest od ponad 23 lat. Przez ostatnie siedem lat pełniła w nim funkcję dyrektora Działu Sprzedaży i Marketingu. Wcześniej pracowała m.in. na stanowisku dyrektora operacyjnego w hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie.
 
Jest absolwentką Wydziału Zarządzania i Marketingu na Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz Executive MBA na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.
 
Jak idą interesy? 
 
****
Ostatnio rewelacja, liczymy, że miasto będzie dawało nam powody do właśnie takiego zadowolenia
 
* - Dno. ** - Słabo. *** - Średnio. **** - Dobrze. ***** - Rewelacja!
 
Co mnie inspiruje
 
Zawodowo – najlepsze hotele na świecie, niekoniecznie wielkie sieci, a często te małe rodzinne, wprowadzające niezwykłe koncepcje w branży hotelowej, jak np. Likus Hotele i Restauracje.
 
Ludzie spełnieni i szczęśliwi, przekraczający wewnętrzne bariery – niezależnie od tego, czy jest to związane z wejściem na Mount Everest czy pracą nad zmianą wad osobistych.
 
Słucham
 
Muzyki klasycznej – Mozart, Heandl. Lubię jazz klasyczny, ale też wychowałam się na Guns N' Roses, The Cure, Red Hot Chilli Peppers, Nirvana, Lenny Kravitz, Sting, U2. A teraz podoba mi się Selah Sue, Bruno Mars, Benjamin Clementine
 
The Cure, Just Like Heaven

Czytam
 
Książki o neurodydaktyce i pracy naszego umysłu oraz klasyka: Dostojewski (ostatnio "Bracia Karamazow"), Tolkien i "Władca Pierścieni", a z nowszej "Saga Północna Droga" Elżbiety Cherezińskiej, bardzo lubię jej książki
 
Po pracy
 
Spędzanie czasu z rodziną, gdyby było więcej czasu, to najchętniej spędzałabym go aktywie uprawiając sport
 
Latem uwielbiam nasze morze i nasze polskie góry. Ulubione miejscowości: Pogorzelica i Niechorze, a z rejonów górskich – Tatry, Karkonosze, Beskidy
 
W internecie odwiedzam
 
www.spotify.com – serwis muzyki cyfrowej
www.e-hotelarz.pl – serwis internetowy miesięcznika branżowego Hotelarz
www.time.com – serwis internetowy tygodnika TIME
www.dziecisawazne.pl – serwis internetowy poświęcony w całości idei naturalnej opieki i pielęgnacji dziecka
www.whiteplate.pl – blog kulinarny Elizy Mórawskiej
 
not. ak
Tematy: hotel (39) | Radisson (11) |
aktualizowano: 2017-02-16 22:52
Wszystkich rekordów:

Społeczność