Prezentacje

RSS
Prezentacje 2021-04-22

Biznes, bieganie i pomaganie z NCDC. Zapisy ruszyły!

Przed nami VII edycja kultowego Biegu Sztafet Firmowych NCDC Business Race. To będzie szczęśliwa siódemka! Zapisy oraz informacje: ncdcbusinessrace.pl

»
Prezentacje 2021-03-26

Pandemia przeminie. Relacje biznesowe pozostaną

Przygraniczny region Uckermark nie zaprzestaje współpracy z firmami i samorządami z regionu Szczecina z powodu pandemii. Przeciwnie – trwają prace nad stworzeniem campusu innowacji z udziałem m.in. partnerów z Polski.

»
Prezentacje 2021-03-26

GBS Bank: Biznes na wysokich obrotach!

Szybki kredyt obrotowy dla przedsiębiorców. Nawet do 200 000 złotych.

»
Prezentacje 2021-03-26

Stargard pomaga w pandemii

Miliony złotych na pożyczki dla lokalnych przedsiębiorców, autorska platforma pozwalająca prezentować swój biznes w internecie tym, którzy do tej pory nie gościli w sieci, ponad 87 000 zł na vouchery wspierające obrót, odroczenia podatku od nieruchomości, a także zwolnienia z koncesji na sprzedaż alkoholu dla gastronomików – to pakiet pomocowy przygotowany przez władze Stargardu dla przedsiębiorców. Objął tych, którzy ucierpieli przez trwającą pandemię koronawirusa. O wszystkich pomysłach opowiada Rafał Zając, prezydent Stargardu.

»
Prezentacje 2021-02-18

Posłuchaj, DGS zmienia się w Demant

Jeden z największych pracodawców w regionie – DGS zmienił się w „Demant”. Firma w 2020 roku zatrudniła łącznie ponad 120 nowych specjalistów i planuje dalszy rozwój.

»
Prezentacje 2020-12-20

Rozpoczął się konkurs na ostatnie dotacje unijne dla inteligentnych specjalizacji

Pozyskaj je z firmą Najda Consulting, która w ramach aktualnej perspektywy unijnej w tym obszarze pozyskała już ponad 36,6 mln zł dla projektów o łącznej wartości 102,5 mln zł.

»
Prezentacje 2020-12-20

Ostatnia szansa na dotacje unijne dla turystyki

21 grudnia wystartował nabór wniosków o dotacje. Pozyskaj je z doświadczonymi ekspertami Najda Consulting.

»
Prezentacje 2020-12-17

Masz startup? Rozwiń go ze smart money z POMERANGELS

Fundusz  Pomerangels, który prowadzi działalność ze Szczecina, działa już drugi rok i inwestuje w kolejne startupy z całego kraju. Wybranym projektom zapewnia smart money - kapitał i wieloletnie doświadczenie inwestorów prywatnych.

»
Prezentacje 2020-12-11

Automat do produkcji przyłbic

Nowatorskie urządzenie do produkcji przyłbic ochronnych stworzyli inżynierowie z Wydziału Informatyki Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie oraz firmy Endeavour Lab. Technologia, którą wypracowali, może mieć zastosowanie również do produkcji innych wyrobów. 

»
Prezentacje 2020-12-10

Koronawirus nas nie złamał

Grupa CSL w czasie pandemii jeszcze bardziej dbała o swoich klientów.

»
Wszystkich rekordów: 437

Społeczność