Prezentacje

RSS
Prezentacje 2024-05-29

Przedsiębiorcy w 2024 roku – na co mogą liczyć?

Prowadzenie każdej działalności to spore wyzwanie, szczególnie w obliczu dynamicznych zmian w prawie i zasadach związanych z utrzymaniem biznesu. Jakie zmiany czekają przedsiębiorców w 2024 roku i jak program do księgowości jest w stanie pomóc nam w tych wyzwaniach? Sprawdźmy to.

»
Prezentacje 2024-05-15

InPost dla biznesu – jak innowacyjne usługi wspierają szybki rozwój branży e-commerce?

Wzrost sprzedaży online to z pewnością ogromne możliwości, ale równocześnie niesie ze sobą wiele wyzwań. Konsumenci oczekują szybkich, łatwych i personalizowanych zakupów, co wymaga od przedsiębiorców elastyczności i innowacyjności. Co oferuje InPost dla biznesu i e-commerce? Czytaj dalej!

»
Prezentacje 2024-02-21

Ekspansja firmy i eksport. Skąd brać finansowanie?

W ostatnich 30 latach wartość polskiego eksportu wzrosła aż 25-krotnie. Polscy przedsiębiorcy chętniej i śmielej umiędzynaradawiają swoje biznesy głównie za sprawą wejścia Polski do Unii Europejskiej. Stały się dzięki temu bardziej konkurencyjne, a polska gospodarka szerzej otworzyła się na wymianę towarów, usług i kapitału. Kluczem do ekspansji zagranicznej jest często finansowanie. Jak je pozyskać?

»
Prezentacje 2023-12-07

Uckermark i Szczecin: niezbędne są wspólne cele

Martin Lebrenz, prezes Investor Center Uckermark GmbH o przygranicznej współpracy gospodarczej.

»
Prezentacje 2007-07-19

Samsung Galaxy S23 - poznaj ten wyjątkowy telefon!

Rynek smartfonów rozrasta się z roku na rok. Coraz nowsze technologie zmieniają oblicze tego, co potrafi przeciętny telefon i do czego może służyć. W dobie rozwijającego się segmentu nowoczesnych telefonów, na specjalną uwagę zasługuje marka Samsung ze swoją serią Galaxy. To właśnie ona wyznacza nowe trendy technologiczne i wprowadza wiele nowinek, wyprzedzając swoją konkurencję. W tym artykule przyjrzymy się bliżej smartfonowi Samsung Galaxy S23 i odkryjemy, co kryje wnętrze tego wyjątkowego telefonu.

»
Prezentacje 2023-03-30

Transakcje w walucie karty, wypłata gotówki oraz doładowania telefonów – poznaj dodatkowe usługi na terminalu płatniczym

Myślisz, że jedyną funkcją terminala płatniczego jest obsługa transakcji bezgotówkowych? Nic bardziej mylnego! Jeśli posiadasz w swojej firmie terminal, możesz oferować klientom usługi dodatkowe, m.in. wypłatę gotówki (cashback) lub doładowania telefonów. Sprawdź, jakie szanse daje to Twojemu biznesowi!

»
Prezentacje 2023-01-20

Comarch EDI – jak pomoże Ci włączyć się do Krajowego Systemu e-Faktur?

Krajowy System e-Faktur już wkrótce obejmie wszystkich polskich przedsiębiorców i pomoże im kontrolować firmowe finanse. Obowiązek korzystania z rządowej platformy wejdzie w życie 1 stycznia 2024 roku, jednak już teraz możesz zacząć jej używać. System do przechowywania, wystawiania i wysyłania tzw. faktur ustrukturyzowanych warto zintegrować z Comarch EDI, aby jeszcze bardziej ułatwić prowadzenie księgowości – zwłaszcza w dużej firmie.

»
Prezentacje 2023-01-16

Dzięki poręczeniom tej miejskiej spółki wiele firm rozwinęło skrzydła

Od 20 lat Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej wspiera lokalnych przedsiębiorców. Udziela poręczeń wymaganych przy zaciąganiu zobowiązań finansowych. Dzięki nim firmy mogą wziąć kredyt np.: na kupno działki pod inwestycję, remont lokalu czy zakup sprzętu budowlanego.  Z oferty poręczeniowej ARMS skorzystało już ponad pół tysiąca przedsiębiorców.

»
Prezentacje 2022-12-21

Jak wybrać prezent dla sportowca?

Sezon zimowy w pełni, za pasem święta, a więc to czas obdarowywania najbliższych prezentami. Galerie handlowe zapełniają się poszukiwaczami upominków i dobrych okazji. Świąteczny prezent to zdecydowanie coś, czego nie powinniśmy odkładać na ostatnią chwilę. Warto zawczasu zastanowić się nad tym, jaki prezent istotnie sprawi komuś przyjemność, okazując się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Oczywiście zakup powinniśmy uzależnić od pasji i zainteresowań osoby obdarowywanej. Z pewnością w każdej rodzinie czy w kręgu najbliższych przyjaciół trafi się zapalony sportowiec, pasjonat aktywności fizycznych z krwi i kości. Możemy więc przypuszczać, że osoba ta najbardziej ucieszy się z prezentu, który wpisze się w jej sportowe zainteresowania. A zatem - jak wybrać prezent dla sportowca?

»
Prezentacje 2022-12-08

Regionalne produkty na wyciągnięcie ręki

Położony tuż za granicą powiat  Uckermark jest doskonałym  miejscem, aby znaleźć autentyczne  produkty, naturalną regionalną  żywność i wyjątkowe rękodzieło,  a także poznać historię obecnego  pogranicza. Wyruszmy w podróż,  podczas której spotkamy artystów  i lokalnych producentów.

»
Wszystkich rekordów: 472

Społeczność