Ludzie

Ludzie 2017-12-04

Maciej Borowy, dyrektor handlowy Butterfly

Maciej Borowy jest przewodniczącym Klastra Przemysłów Kreatywnych przy Północnej Izbie Gospodarczej.
 
Maciej Borowy /fot.: Mat. archiwum prywatne / Maciej Borowy /fot.: Mat. archiwum prywatne /
Pełni także funkcję sekretarza Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie. Od 20 lat jest dyrektorem handlowym Agencji Reklamowej Butterfly oraz promoshop.pl – Gadżety Reklamowe.
 
Mini CV
 
Maciej Borowy jest absolwentem handlu zagranicznego na Uniwersytecie Szczecińskim oraz MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu. 
 
Jak idą interesy
 
*****
 
Branża gadżetów reklamowych przeżywa obecnie złote lata i my również. Mamy kilkudziesięcioprocentowe wzrosty sprzedaży rocznie. Koniunktura jest bardzo dobra. Zastanawiamy się tylko, czy i kiedy się skończy. 
 
* - Dno. ** - Słabo. *** - Średnio. **** - Dobrze. ***** - Rewelacja! 
 
Co mnie inspiruje:
 
Od kilkunastu lat inspiruje mnie filozofia Wschodu, a od pięciu lat joga w metodzie BKS Iyengara. Zawodowe inspiracje czerpię ze sztuki, designu oraz architektury
 
Po pracy:
 
Pięć razy w tygodniu joga! Do tego warsztaty, wykłady i programy psychologiczne. Często jogging i rower.  
 
Czytam:
 
„Antykruchość. O rzeczach, którym służą wstrząsy” Nassima Taleba - o tym co robić i jak budować organizacje, gdy długookresowe strategie nie działają...
 
Polecam wszystkie książki Garyego Vaynerchuka, który świetnie czuje nowoczesny marketing i podaje wiedzę w dosadny i inspirujący sposób. 
 
Słucham:
 
Ostatnio Fever Ray
 
 
Ale również Dead Can Dance, Major Lazer, Massive Attack
 
Oglądam:
 
Ciągle mam w pamięci stary film Glengarry Glen Ross z plejadą gwiazd, opowiadający o realiach pracy w branży nieruchomości.
 
 
W internecie odwiedzam:
 
Często zaglądam na Pinterest w poszukiwaniu inspiracji i ciekawego designu. Praktycznie nie wychodzę z Facebooka, który już dawno zastąpił mi e-maila, radio i tv. 
 
ata
aktualizowano: 2017-12-29 07:52
Wszystkich rekordów:

Społeczność