Po godzinach

RSS
Po godzinach 2022-04-07

„Energia dla życia” na rzecz dzieci z Ukrainy

– Waleczność narodu ukraińskiego również w nas powinna wyzwolić energię do działania. Co możemy zrobić? Motywować się wzajemnie w niesieniu pomocy i wspieraniu tych, którzy naszej pomocy potrzebują najbardziej – wypowiedziała się Katarzyna Opiekulska-Sozańska, prezes Fundacji Talent &  Kariera, zapraszając ludzi biznesu do wzięcia udziału w charytatywnym koncercie „Energia dla życia”. 

»
Po godzinach 2020-09-25

NCDC Business Race w tym roku wirtualnie i z pomocą

Bieg Sztafet firmowych to impreza, która wpisała się już w kalendarz szczecińskich wydarzeń. W tym roku, w związku z pandemią COVID-19 ma ona oblicze wirtualne. A przy okazji nowy, szczytny cel.

»
Po godzinach 2020-06-25

Z Goleniowa polecimy do Chorwacji.

Połączenie z Zadarem uruchamia 9 lipca LOT.

»
Po godzinach 2020-06-17

Dom Jutra jest eko

Zanim szczecinianie zrobią zakupy w sklepie IKEA w swoim mieście, dowiedzą się jak mieszkać ekologicznie. Właśnie ruszył projekt  Dom Jutra, który ma być  kopalnią pomysłów związanych z proekologicznymi  postawami, które każdy może wdrożyć u siebie w domu. Jednocześnie będzie to okazja do poznania produktów tej szwedzkiej marki.

»
Po godzinach 2020-05-04

Bartosz Zmarzlik ambasadorem marki GBS Banku

Bartosz Zmarzlik to zaledwie 25-letni zawodnik, który w sezonie 2019 został indywidualnym mistrzem świata i trzecim w historii Polakiem, który zdołał wywalczyć tak ważny tytuł.

»
Po godzinach 2020-02-27

Szczecin Music Fest: Rewelacyjne koncerty w Szczecinie [ZAMÓW BILETY]

Richard Bona, Amadou & Mariam, The Blind Boys of Alabama, Kroke i Postmodern Jukebox wystąpią w tym roku Szczecinie. [PROGRAM SZCZECIN MUSIC FEST 2020]

»
Po godzinach 2020-01-15

Koncert Stasiuk-Haydamaky: 31.01.2020 [ZAMÓW BILETY]

Świetna, karnawałowa zabawa w gościnnych progach sceny na Łasztowni Teatru Polskiego i okazja do wsparcia akcji charytatywnej Rotary Club Szczecin. Są jeszcze wolne miejsca!

»
Po godzinach 2019-07-08

Jazzowa uczta na Zamku. Piotr Wyleżoł International Trio

Jego koncerty dziennikarze nazywają „jazzowymi ucztami“. Jeden z najlepszych polskich pianistów Piotr Wyleżoł i jego doskonałe, międzynarodowe trio już 17 lipca wystąpi w Szczecinie na Zamku Książąt Pomorskich.

»
Po godzinach 2019-06-14

Bobby McFerrin wystąpi na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie

Koncert odbędzie się 4 lipca w ramach Szczecin Music Fest

»
Wszystkich rekordów: 679

Społeczność