Po godzinach

Po godzinach 2020-05-04

Bartosz Zmarzlik ambasadorem marki GBS Banku

Bartosz Zmarzlik to zaledwie 25-letni zawodnik, który w sezonie 2019 został indywidualnym mistrzem świata i trzecim w historii Polakiem, który zdołał wywalczyć tak ważny tytuł.

 /fot.: Bartosz Zmarzlik / /fot.: Bartosz Zmarzlik /

­Roczny kontrakt zawarty pomiędzy instytucją finansową a gwiazdą Stali Gorzów obejmuje wspólne działania wizerunkowe oraz promocyjne, jakie zaplanowano na rok 2020.

– To oczywiście nie jest pierwsze spotkanie mistrza świata z naszym Bankiem – podkreśla Dariusz Włodkowski, członek zarządu ds. sprzedaży w GBS Banku – już wcześniej zdarzało nam się sponsorować sukcesy Bartka, gdy był jeszcze bardzo młodym żużlowcem. Teraz odświeżamy tę dobrą znajomość, chcąc wspólnie promować ideę bankowości spółdzielczej i jej mobilne przyspieszenie. Wspólnie zaplanowane działania wizerunkowe mają na celu nie tylko przedstawienie GBS Banku szerszej i młodszej publiczności jako banku otwartego na innowacje, nieustępującego w niczym bankom komercyjnym. Ich celem ma być także zaszczepienie w młodych ludziach idei korzystania z bankowości, która wnosi wiele dobrego do życia lokalnych społeczności. – Bo Bartosz Zmarzlik znany jest z tego, że chętnie pomaga tym, którzy tego potrzebują… GBS również pomaga i tu nasze systemy wartości po prostu się spotykają – dodaje Dariusz Włodkowski. Cały wywiad z Dariuszem Włodkowskim  do przeczytania na blogu GBS Banku.

Bartosz Zmarzlik to zaledwie 25-letni zawodnik, który w sezonie 2019 został indywidualnym mistrzem świata i trzecim w historii Polakiem, który zdołał wywalczyć tak ważny tytuł. W tym samym roku wygrał 85. Plebiscyt „Przeglądu Sportowego” na najlepszego Sportowca Polski. Wcześniej żużlowiec sięgnął po tytuł indywidualnego mistrza świata juniorów w 2015 roku, a także indywidualnego mistrza Europy juniorów w roku 2012. Na co dzień mieszka w Kinicach, gdzie wraz z rodzicami i bratem Pawłem prowadzi rodzinny biznes.

SG

aktualizowano: 2020-05-14 09:51
Wszystkich rekordów:

Społeczność