Informacje

RSS
Informacje 2023-11-20

Czy biznes jest wrażliwy na kulturę?

W dyskusji magazynu Świat Biznesu o zależnościach pomiędzy światami biznesu i kultury uczestniczyli: Przemysław Hołowacz, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Grupie CSL, Andrzej Mielcarek, dyrektor Bałtyckiego Teatru Dramatycznego w Koszalinie, prezes oddziału koszalińskiego Północnej Izby Gospodarczej, Adam Opatowicz, dyrektor Teatru Polskiego w Szczecinie oraz adwokat Grażyna Wódkiewicz, współwłaścicielka kancelarii prawnej Wódkiewicz-Sosnowski [ŚWIAT BIZNESU]

»
Informacje 2023-11-20

Zgłoś kandydatów do Pereł Biznesu. To już 20. edycja konkursu

Konkurs gospodarczy Pomorza Zachodniego „Perły Biznesu” odbędzie się w tym roku po raz 20. Redakcja Świata Biznesu czeka na zgłoszenia kandydatów tdo tytułu w kategoriach – Wydarzenie Gospodarcze 2023 i Osobowość Biznesu 2023 roku.

»
Informacje 2023-02-09

Perły Biznesu 2022 wręczone!

Pogłębienie toru wodnego Świnoujście - Szczecin do 12,5 metra wydarzeniem gospodarczym Pomorza Zachodniego 2022 roku. Tytus Gołas, założyciel firmy Tidio Poland Osobowością Biznesu. Redakcja magazynu Świat Biznesu po raz 19. wręczyła nagrody gospodarcze.

»
Informacje 2023-01-24

Nemera już produkuje w Dąbiu

Medyczna fabryka high-tech: tak swój nowy zakład w Szczecinie produkujący urządzenia do podawania leków przedstawia francuski producent urządzeń do podawania leków.

»
Informacje 2023-01-05

GBS: Bank życzliwy dla klientów

Grzegorz Flanz, prezes zarządu GBSBanku o tradycjach banku, doradztwie i edukacji oraz o współpracy z Bartoszem Zmarzlikiem.

»
Informacje 2022-12-08

Black Friday, Black Week, Cyber Monday – e-commerce w natarciu

Urodzonym w świecie analogowym, czyli do lat 90. włącznie, pewnie nie śniło się nawet, że wynalazki, które były przedstawione w kreskówkach The Jetsons, czyli jeżdżące chodniki – takie, które są standardowym wyposażeniem np. lotnisk, telefony przenośne, dostępFne dla każdego komputery osobiste czy wideokonferencje, będą codziennością, a nie fikcją. To samo dotyczy robienia zakupów bez wychodzenia z domu.

»
Informacje 2022-10-31

Komu przyznać Perły Biznesu? Zaproponuj kandydatów.

Jakie wydarzenie gospodarcze mijającego roku zasługuje na szczególne wyróżnienie? Kto powinien otrzymać tytuł "Osobowość Biznesu"? Redakcja magazynu Świat Biznesu czeka na zgłoszenia kandydatów do 19. edycji nagrody gospodarczej Pomorza Zachodniego.

»
Informacje 2022-10-10

Recesja nas wybawi? [Świat Biznesu]

O stanie gospodarki, przyczynach wysokiej inflacji, kryzysie energetycznym, celowości i skuteczności działań osłonowych podczas dyskusji redakcyjnej magazynu Świat Biznesu rozmawiali szczecińscy ekonomiści: prof. Juliusz Engelhardt, prof. Justyna Osuch-Mallett, prof. Leonard Rozenberg oraz prof. Dariusz Zarzecki. 

»
Informacje 2022-09-01

Baltic Sea Business Day: 22 września spotkajmy się w Rostoku

Międzynarodowe wydarzenie ma być forum dyskusji o neutralnej dla klimatu i wolnej od CO2 gospodarki w regionie Morza Bałtyckiego. Organizatorzy zapraszają do udziału firmy z Polski i siedmiu innych nadbałtyckich krajów. [PROGRAM, REJESTRACJA]

»
Informacje 2022-07-10

Letni Świat Biznesu jest już dostępny

Pobierz i przeczytaj najnowsze wydanie magazynu gospodarczego Pomorza Zachodniego.

 

»
Wszystkich rekordów: 2342

Społeczność