Informacje

Informacje 2022-10-31

Komu przyznać Perły Biznesu? Zaproponuj kandydatów.

Jakie wydarzenie gospodarcze mijającego roku zasługuje na szczególne wyróżnienie? Kto powinien otrzymać tytuł "Osobowość Biznesu"? Redakcja magazynu Świat Biznesu czeka na zgłoszenia kandydatów do 19. edycji nagrody gospodarczej Pomorza Zachodniego.

Perły Biznesu - statuetki w kształcie mankietów ze spinkami z prawdziwych pereł od 14 lat trafiają do rąk laureatów w kategoriach Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu  /fot.: SG / Perły Biznesu - statuetki w kształcie mankietów ze spinkami z prawdziwych pereł od 14 lat trafiają do rąk laureatów w kategoriach Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu /fot.: SG /

Do konkursu „Perły Biznesu” w kategorii Wydarzenie Gospodarcze mogą być zgłaszane wydarzenia, zjawiska, trendy gospodarcze, które pojawiły się na terenie Pomorza Zachodniego w roku 2022. Regulamin konkursu preferuje zjawiska gospodarcze, które charakteryzują się nowoczesnością i oryginalnością, których efektem jest ekspansja rynkowa, innowacje, rozwój inwestycyjny lub zwiększenie liczby miejsc pracy. Nagrody otrzyma organizacja gospodarcza lub instytucja będąca egzemplifikacją powyższych wyróżników.

Z kolei do konkursu „Perły Biznesu” w kategorii Osobowość Biznesu mogą być zgłaszane osoby, które w 2022 roku wyróżniły się nieszablonowym, innowacyjnym podejściem przy realizacji projektów związanych z gospodarką i działalnością publiczną.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dokonanie zgłoszenia według wzoru formularza, który znajduje się na stronie internetowej „Świata Biznesu” , wraz z pisemnym uzasadnieniem. Laureatów konkursu poznamy na poczatku przyszłego roku.

Szczecinbiznes.pl jest patronem medialnym konkursu Perły Biznesu.

Gala konkurusu Perły Biznesu 2021:

SG
 

aktualizowano: 2023-11-20 18:54
Wszystkich rekordów:

Społeczność