Prezentacje

Prezentacje 2018-03-29

Sedina Wedding Fair czyli zupełnie inne targi ślubne

Wydarzenie będzie mieć miejsce 8 kwietnia w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Poza samymi targami przygotowano szereg absolutnie niestandardowych atrakcji.

Sedina Wedding Fair to pierwsze szczecińskie alternatywne targi ślubne. - Wystawcy, których zaprosiliśmy do współpracy to nie tylko nieprzeciętni, wysokiej klasy fachowcy i rzemieślnicy. Dla nich praca to pasja, a Wasza radość - najlepsze źródło inspiracji do tworzenia. Stawiając na jakość i niesztampowe rozwiązania sprawią, że Wasz Dzień będzie taki jak chcecie, jakim go sobie wymarzyliście. Bez ogranych szablonów “bo tak wypada”, bez kiczu i sztampy. Pełen emocji, radości i bliskości – mówią organizatorzy.

- Łamiemy schematy, czyli otwieramy przyszłym parom młodym oczy, że można inaczej, zaprosiliśmy przecież wystawców z całej Polski dla których praca to ogromna pasja, a możliwość tworzenia czegoś niezwykłego dla Młodych Par daje solidnego kopa, motywację do dalszego działania i rozwijania się. To ludzie, którzy nie stoją w miejscu,  którzy  "za zleceniami" jeżdżą nie tylko po całej Polsce ale i Europie (a nawet i Świecie!). Nie ma tu absolutnie mowy o żadnej rutynie – tak o targach mówi ich współorganizatorka Anna Gonżewska.

W Starej Rzeźni obecnych będzie 44 wystawców właściwie z każdej pod dziedziny z branży: fotografowie, kamerzyści, wedding planerki, floryści, dekoracje, oprawa muzyczna, barmani, celebranci i inni. Oficjalna i pełna lista podana zostanie w przyszłym tygodniu.

W wielu miastach w Polsce istnieją już podobne targi i praktycznie wszędzie spotkały się z dużym zainteresowaniem, co pokazuje ze jest zapotrzebowanie na tego typu rzeczy.

- Wstęp będzie przede wszystkim darmowy, na każdego przy wejściu czekała będzie mała niespodzianka, a na terenie targów obowiązywać będzie zakaz dystrybucji materiałów reklamowych. Będzie więc można spokojnie porozmawiać i obejrzeć co przygotowali specjalnie na tę okazję wystawcy. Zależy nam przede wszystkim na takiej właśnie spokojnej i kameralnej atmosferze, by przy pięknej muzyce spotkać się i porozmawiać – dodaje Anna Gonżewska.

Na terenie Starej Rzeźni od samego rana do końca targów odbywać się będą praktyczne warsztaty i dyskusje na tematy „około ślubne” w których niewątpliwie warto wziąć udział. Zapraszamy 8 kwietnia od godziny 12.00. Wstęp bezpłatny!


Artykuł promocyjny

aktualizowano: 2018-03-29 10:55
Wszystkich rekordów: