Prezentacje

Prezentacje 2018-05-31

Poznaj nowoczesne narzędzia marketingowe – szkolenie 7 czerwca w Szczecinie

Dowiedz się jak wykorzystać nowoczesne narzędzia marketingowe, jak poruszać się w świecie social media i profesjonalnie budować swoją markę. Poznaj tajniki jednego z najlepszych specjalistów marketingu internetowego w Polsce i zyskaj przewagę nad konkurencją.

Jeśli poszukujesz konkretnej wiedzy z zakresu marketingu internetowego, nie interesują Cię półśrodki oraz chcesz wiedzieć jak analizować i wyciągać wnioski ze statystyk swoich działań w Internecie – dobrze trafiłeś! Odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i zaspokoimy głód marketingowej wiedzy.

Na szkoleniu dowiesz się w jaki sposób działają narzędzia takie jak Google Adwords, Google Analytics, a także Google Tag Manager oraz jak efektywnie wykorzystać je w kampaniach reklamowych. Marketing internetowy to także social media, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie dawkę wiedzy z zakresu budowania marki na Facebooku i Instagramie. Wszystko wytłumaczymy Ci krok po kroku.

Wydarzenie poprowadzi Adam Grabowski, znany w środowisku marketingu internetowego specjalista od analityki i kampanii reklamowych oraz ekspert w trafianiu do zamierzonych celów klientów oraz Aleksandra Lutkiewicz, która na co dzień zarządza działem Social Media w Wild Moose.

Więcej informacji, bilety: szkolenie.mwf.com.pl

Szkolenie odbędzie się w sali konferencyjnej SDS przy ul. Wąskiej 16 w Szczecinie 7 czerwca. Start o godz. 9.

Agenda Szkolenia

9:00 Część I
Pozyskanie klienta.
Targetowanie, czyli jak zacząć polowanie na klienta.

10:00 Przerwa kawowa

10:45 Część II

Utrzymywanie relacji z klientami.
Remarketing, czyli jak nie dać się zapomnieć.

12:30 Przerwa obiadowa

13:00 Część III
Analityka
Jak mierzyć skuteczność i zarządzać budżetem kampanii reklamowych.

Organizatorem szkolenia jest agencja Wild Moose, która od ponad 13 lat zajmuje się prowadzeniem kampanii reklamowych w Internecie. Doświadczenie sprawia, że znamy się na tym co robimy. Efekty naszej pracy docenił nasz partner – Google, zapraszając nas do prestiżowego programu Google Rising Stars skierowanego do najdynamiczniej rozwijających się firm. Nasza praca to nasza pasja i dzięki temu jesteśmy ekspertami w swojej dziedzinie. Swoim klientom z sukcesami pomagamy osiągnąć wyższą sprzedaż, zdobywać najlepsze wyniki i realizować cele. Nasze kampanie docierają na całą Polskę, Europę inne kontynenty. Przygotowujemy kampanie w wyszukiwarce Google, mediach społecznościowych oraz na kanale YouTube – wszystko dopasowane do indywidualnych potrzeb. Dzięki współpracy z nami, zostaniesz zauważony przez swoich potencjalnych klientów.

Udział w szkoleniu kosztuje, w zależności od pakietu, 250 lub 400 zł. Wykupując pakiet PREMIUM zyskujesz możliwość profesjonalnej konsultacji marketingowej trwającej 1-2 godziny w najwygodniejszej dla Ciebie formie: osobistej na terenie Szczecina, telefonicznej lub video. Potrzebujesz pomocy we wdrożeniu analityki w Adwords? Wykorzystaj naszą wiedzę podczas konsultacji!

Adam Grabowski
Analityk w agencji Wild Moose

Jego wiedza została doceniona przez Google i na początku 2016 roku powierzono mu rolę EKSPERTA na oficjalnym Forum Google w Polsce, gdzie pomaga mniej doświadczonym marketerom rozwiązywać problemy. Google AdWords, Google Analytics i Google Tag Manager nie mają przed nim tajemnic. Na co dzień lubi prowadzić trudne kampanie reklamowe, które pozwalają rozwinąć mu skrzydła. Każdy problem klienta rozwiązuje indywidualnie, tak aby nasze kampanie nabierały kosmicznej mocy. Jego motto to „Jakość ma znaczenie”.

Aleksandra Lutkiewicz
Specjalista Social Media w agencji Wild Moose

Na co dzień zarządza działem Social Media w Wild Moose. Pod jej czujnym okiem znajduje się kilkadziesiąt profili facebookowych, które dopieszcza tak, aby uzyskać jak najwięcej konwersji, bo uważa, że lepsza jest 1 konwersja niż 1000 wyświetleń.  Nie znosi błędów ortograficznych i stylistycznych, które śledzi jak Sherlock Holmes i niszczy z siłą wodospadu:) Jako dziennikarka z wykształcenia uwielbia content marketing. Pisze artykuły m.in. dla Lady Business Club.

artykul promocyjny

aktualizowano: 2018-05-31 12:44
Wszystkich rekordów:

Społeczność