Prezentacje

Prezentacje 2019-05-08

Dołącz do biegających firm! To bardzo proste.

NCDC Business Race to jedyny w regionie bieg sztafet firmowych, w którym mogą brać udział pracownicy oraz właściciele firm. Sztafeta składa się z 4 osób, a każdy uczestnik ma do pokonania dystans 4 km. Bieg odbywa się na terenie Jasnych Błoni i Parku Kasprowicza.

NCDC Business Race /fot.: mat. NCDC Business Race / NCDC Business Race /fot.: mat. NCDC Business Race /

Integracja, dobre relacje i atmosfera w miejscu pracy

Dobra atmosfera i relacje zespołu w miejscu pracy minimalizują stres, pod noszą poczucie przynależności do firmy i lojalności wobec niej. To tylko niektóre z korzyści integracji pracowników. Obecnie zmienia się podejście do imprez integracyjnych. Dziś firmy stawiają na integrację zrównoważoną, jaką jest np. łączenie zabawy ze sportem. Bieg pozwala na budowanie i zacieśnianie więzi między pracownikami dzięki wspólnej walce o jeden cel - dotarcie do mety. Na sukces sztafety składa się nie tylko wynik każdego z zawodników, ale nie tylko - duże znaczenie ma także wsparcie dopingujących współpracowników. Nie tylko bieg służy integracji pracowników, ale także odpoczynek po zmaganiach sportowych. Częścią NCDC Business Race jest piknik, podczas którego pracownicy Twojej firmy mogą wspólnie odpocząć i zrelaksować się przy pakiecie piknikowym.Budowanie marki firmy jako atrakcyjnego pracodawcy

NCDC Business Race to szansa pokazania własnej marki jako proaktywnej, dbającej o pracowników i chętnie rywalizującej nie tylko na rynku, ale również w formie zabawy i rekreacji sportowej. W biegu startują zarówno korporacje, jak i małe przedsiębiorstwa z różnych branż bez względu na wielkość.

Budowanie wizerunku nowoczesnej firmy.

Masz biegających kontrahentów? Zaproś ich do wspólnego udziału w biegu! A może chcesz się zmierzyć na sportowym polu z konkurencją? Rzuć im wyzwanie do sportowej walki fair play!

NCDC Business Race to okazja spędzenia czasu w swobodnej, rekreacyjno-sportowej atmosferze i lepszego poznania się.
 

 

Zapisy oraz więcej informacji na:
www.ncdcbusinessrace.pl
facebook.com/ncdcbusinessrace/

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2019-05-09 15:41
Wszystkich rekordów: