Prezentacje

Prezentacje 2019-12-13

DCC Grygorcewicz: Rozwijamy menedżerów i zespoły.

Pomagamy osiągać lepsze wyniki w zdrowej atmosferze.

Anna Grygorcewicz i Tomasz Grygorcewicz Anna Grygorcewicz i Tomasz Grygorcewicz

„Jaram się strasznie I was też tym obdaruję, bo to przez WAS! Przepraszam, to dzięki Wam!
Jakby mi ktoś jeszcze pół roku temu powiedział że będę mogła ; „być sobą w pracy, być sobą w mailach, zostać sobą w korpo w istotnej funkcji” ... jasne. Zawsze tego chciałam, robić fajne rzeczy w komfortowy sposób. Udało się smiley DCC you did it. Oddycham, i robię to co lubię”


Taki mail dotarł do nas niedawno od jednej z uczestniczek projektu szkoleniowego „Lider kompletny. Podstawy i praktyka”. I co? I nas też bardzo „ujarał” smiley

DLACZEGO?

Bo dokładnie odpowiada temu, co leży u podstaw filozofii DCC Grygorcewicz Development Consulting Coaching. Naszym „Dlaczego” jest umożliwienie menedżerom i pracownikom poczucia DOBROSTANU. Dobrostanu rozumianego jako poczucie wartości swoich kompetencji, rozwoju, istotności swojego miejsca w zespole i firmie, poczucie wpływu na to co robimy i świadomości jakie efekty osiągamy. Dzięki temu my jako DCC Grygorcewicz osiągamy nasz dobrostan.
 
JAK?

Poprzez rozwijanie kompetencji menedżerów i zespołów oraz wspieranie w osiąganiu lepszych wyników w zdrowej atmosferze. A że mocno angażujemy się w sprawy naszych klientów (chociaż bardziej pasowałoby tu słowo partnerów) i traktujemy naszą pracę jak misję, wspieramy ich długofalowo swoją wiedzą i doświadczeniem. Zgodnie z hasłem „think global act local” współpracujemy z firmami naszego regionu, przenosząc naszą wiedzę, doświadczenie, intuicję, wyczulenie na potrzeby menedżerów i pracowników oraz znajomość trendów społecznych i biznesowych na projektowane pod indywidualne potrzeby projekty rozwojowe, łączące dobrą atmosferę z konkretnymi kompetencjami do zastosowania od „już”, których efekt odczuwalny jest w codziennej pracy.

CO?

Co konkretnie robimy? Doradzamy, konsultujemy, szkolimy, wspieramy coachingowo, integrujemy, badamy i rozwijamy kompetencje, pomagamy „być sobą w pracy, być sobą w mailach, zostać sobą w korpo w istotnej funkcji” smiley
Specjalizujemy się w treningach menedżerskich i zespołowych, w tym: zarządzania sytuacyjnego, przywództwa, współpracy, komunikacji, coachingu, budowania zaangażowanych zespołów oraz skutecznych technik sprzedaży i obsługi klienta.

To nasze główne pasje. Nasze, czyli Anny Grygorcewicz i Tomasza Grygorcewicz, partnerów zarządzających firmą DCC Grygorcewicz Development Consulting Coaching. Wiemy jednak, że nie wiemy wszystkiego najlepiej i nie zawsze możemy być wszędzie, dlatego do projektów zawierających inne obszary kompetencji (np. lean management, assessment i development center, storytelling, warsztaty aktorskie (na potrzeby kompetencji menedżerskich), efektywne prezentacje (nawet w działach ITsmiley) i wiele innych zapraszamy ekspertów praktyków, pasjonatów jak my. W tym wszystkim organizacyjnie wspiera nas Aleksandra, która jednocześnie wnosi do naszej firmy cenne spojrzenie późnego millenialsa.

CO ROBI RÓŻNICĘ?

Skupiamy się na działaniach, które w największym stopniu odpowiadają na potrzeby naszych klientów i „robią różnicę”, czyli wprowadzają widzialną zmianę w codziennych, zawodowych zachowaniach.

Nasi klienci partnerzy (wśród nich między innymi: PDC Logistics, 3Shape, Vestas, Macrobond, Bridgestone, DB PORT, Radiometer, LM Wind Power Blades, TESCO, Survitec, TTS, portal-medica.pl, NCDC, DGS i inne) szczególnie korzystają z naszego wsparcia w kilku kluczowych obszarach.

  • Kompetencje zespołowe: „Gramy do jednej bramki. Praca zespołowa nastawiona na wyniki i relacje” – wspieramy tworzenie zgranych zespołów, efektywnie współpracujących w dobrej atmosferze. Mix warsztatowo-teamcoachingowy wsparty diagnostyką Stylów Myślenia i Działania FRIS.
  • Kompetencje menedżerskie: „Lider kompletny. Podstawy i praktyka” – kompleksowa, praktyczna akademia umiejętności menedżerskich na różnych poziomach zaawansowania. Zawiera formy warsztatowe i indywidualne wsparcie coachingowe.
  • Feedback: „Menedżerskie rozmowy z pracownikiem i zespołem” + „Emocje w rozmowach z pracownikami i zespołem” – praktyczny trening rozmów menedżerskich, oparty na rzeczywistych sytuacjach.
  • Rozwój menedżera: „Indywidualny coaching menedżerski” – wsparcie coachingowe, często ze wsparciem mentoringowo-doradczym, dotyczące aktualnych lub przyszłych wyzwań zawodowych.
  • Wyzwania i rozwój przedsiębiorców i wspólników: sesje konsultingowe i coachingowe, nastawione na wypracowanie konkretnych działań biznesowych.
  • Sprzedaż i obsługa klienta: „Wszyscy jesteśmy sprzedawcami”, „Budowanie marki przez obsługę ponad standard” – praktyczne warsztaty i coaching kompetencji sprzedażowych oraz konsulting dla szefów sprzedaży.


DOFINANSOWANIE DO 80%

Działamy zgodnie z najwyższymi standardami jakości usług szkoleniowych, co daje nam możliwość pozyskiwania refundacji nawet do 80% dla firm MŚP na usługi szkoleniowe DCC Grygorcewicz. Znajdziecie nas w Bazie Usług Rozwojowych.

DLACZEGO Z NAMI?

Najlepszym świadectwem jakości naszych działań jest fakt, że znakomita większość naszych klientów pochodzi z rekomendacji i wielokrotnie korzysta z naszych usług. Zawsze podkreślamy też naszą „szczecińskość” pod kątem bliskości, elastyczności i bezpośredniego kontaktu. Dlatego zapraszamy do naszego biura na kawę (cytując z ankiet: „macie dobrą kawę” smiley).

Spotkajmy się, poznajmy i porozmawiajmy o DOBROSTANIE.

 

DCC Grygorcewicz Development Consulting Coaching
biuro: ul. 5 Lipca 30/4, 70-376 Szczecin
tel. 505 184 492, 503 506 970
mail: biuro@dcc-grygorcewicz.pl
www.dcc-grygorcewicz.pl
www.facebook.com/DCC.Grygorcewicz/

 

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2019-12-13 11:14
Wszystkich rekordów: