Prezentacje

Prezentacje 2018-03-16

Biznes, rozrywka i teambuilding w jednym miejscu

Tropical Islands to jeden z najciekawszych resortów wypoczynkowych w Niemczech, który oferuje swoim klientom tropikalne „the best of“: Morze Południowe, Lagunę Bali, Las Tropikalny, egzotyczną oazę, bogatą ofertę wellness i spa, a także doskonałe zaplecze gastronomiczne oraz strefę zewnętrzną na wolnym powietrzu, otwartą przez cały rok.

Resort wypoczynkowy Tropical Islands oferuje Państwu idealne warunki dla organizacji zjazdów i konferencji każdej wielkości. /fot.: Tropical Island / Resort wypoczynkowy Tropical Islands oferuje Państwu idealne warunki dla organizacji zjazdów i konferencji każdej wielkości. /fot.: Tropical Island /

Położony zaledwie o dwie godziny jazdy od Szczecina Tropical Islands to  znacznie więcej niż zabawa i chill out – nasza oferta MICE obejmuje rozmaite warianty spotkań i konferencji, a także imprez firmowych. Zróbcie coś dobrego dla siebie i swoich współpracowników! Nasze bogate oferty teambuildingowe staną się źródłem nowych inspiracji i motywacji dla Waszego zespołu. Można u nas zorganizować również kick off meeting czy imprezę integracyjną.

Resort wypoczynkowy Tropical Islands oferuje Państwu idealne warunki dla organizacji zjazdów i konferencji każdej wielkości. Kameralny meeting, wielki zjazd firmowy czy warsztaty – u nas znajdą Państwo odpowiednią lokalizację - od 30 do 900 metrów kwadratowych - a także mnóstwo miejsca, nawet dla 450 osób.


Po zakończeniu konferencji lub seminarium zapraszamy do korzystania z naszych przestrzeni eventowych oraz lokali gastronomicznych. Wizyta w naszych restauracjach i barach będzie doskonałym zwieńczeniem pełnego wrażeń dnia w tropikach. Zapraszamy również do skorzystania z ofert noclegu w resorcie. Polecamy na przykład dwudniowy pobyt wraz z komfortowym noclegiem w cenie już od 99,00 euro.

Warto sprawdzić, że tu biznes łączy się z prawdziwym wypoczynkiem. Zgodnie z hasłem, że w Tropical Islands wszystko jest możliwe, służymy Państwu radą i pomocą w języku polskim oraz sporządzamy oferty indywidualne uwzględniające Państwa życzenia oraz specyfikę firmy.Tropical Islands
Tropical-Islands-Allee 1
15910 Krausnick, Niemcy
tropical-islands.de

Kontakt w języku polskim:
Gabriela Mohri
Sales Manager
Tel +49 35477 604516
gabriela.mohri@tropical-islands.de

 

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2018-03-16 08:13
Wszystkich rekordów: