Informacje

Informacje 2017-08-31

W Goleniowie fotografują dla Stylepit i Bestsellera

„Studio fotografii produktowej duńskiego domu modowego Bestseller działa od 1 sierpnia w Goleniowskim Parku Przemysłowym. Zajmuje 1000 metrów kwadratowych i zatrudnia 50 osób” - informuje GPP.
Studio już pracuje /fot.: Mat. GPP:www.goleniow.biz / Studio już pracuje /fot.: Mat. GPP:www.goleniow.biz /
W komunikacie na swojej stronie goleniów.biz Goleniowski Park Przemysłowy podaje: „Trzynaście stanowisk fotograficznych obsługiwanych przez trzynastu fotografów, do tego trzynastu retuszerów, dziesięciu asystentów studia, styliści, wizażyści, modele i modelki – tak wygląda obsada studia zorganizowanego w samym sercu parku przemysłowego, w centrum dystrybucji odzieży Stylepit Poland Sp. z o.o. Stylepit, powiązany kapitałowo z Bestsellerem, jest jednocześnie największym klientem Bestsellera w zakresie fotografii produktowej. Codziennie przy ul. Prostej 40 wykonuje się i obrabia graficznie tysiące zdjęć produktów odzieżowych, które trafiają następnie na portale internetowe Bestsellera i Stylepit, zachęcając do zakupu klientów z całej Europy”.
 
Jest także komentarz Roberta Krupowicza, burmistrza Goleniowa: „- To nie tylko zaplecze centrum dystrybucyjnego oraz przyczółek Bestsellera w Goleniowie. Wraz ze studiem i wymaganymi w nim kompetencjami, w naszej gminie pojawił się przemysł kreatywny, do niedawna domena wielkich ośrodków miejskich. Cieszą mnie dobre miejsca pracy, między innymi dla fotografów i grafików z Goleniowa.
 
Przedstawiciele firmy nie chcą się jeszcze wypowiadać w tej sprawie.
 
redata
aktualizowano: 2017-09-14 07:55
Wszystkich rekordów:

Społeczność