Informacje

Informacje 2020-10-02

Perły Biznesu 2020 – zgłoś swoich kandydatów

Rozpoczęła się 17. edycja zachodniopomorskiego konkursu gospodarczego organizowanego przez redakcję Świata Biznesu. Do zgłaszania kandydatów w dwóch kategoriach – Wydarzenie Gospodarcze 2020 i Osobowość Biznesu 2020 zapraszamy również czytelników Szczecinbiznes.pl.

Pierwsze spotkanie kapituły konkursu Perły Biznesu 2020 /fot.: SG / Pierwsze spotkanie kapituły konkursu Perły Biznesu 2020 /fot.: SG /

Jak zgłaszamy?

Do konkursu „Perły Biznesu” w kategorii Wydarzenie Gospodarcze mogą być zgłaszane wydarzenia, zjawiska, trendy gospodarcze, które pojawiły się na terenie Pomorza Zachodniego w roku 2020. Regulamin konkursu preferuje zjawiska gospodarcze, które charakteryzują się nowoczesnością i oryginalnością, których efektem jest ekspansja rynkowa, innowacje, rozwój inwestycyjny lub zwiększenie liczby miejsc pracy. Nagrody otrzyma organizacja gospodarcza lub instytucja będąca egzemplifikacją powyższych wyróżników. Z kolei do konkursu „Perły Biznesu” w kategorii Osobowość Biznesu mogą być zgłaszane osoby, które w 2020 roku wyróżniły się nieszablonowym, innowacyjnym podejściem przy realizacji projektów związanych z gospodarką i działalnością publiczną.

Kandydatów zgłosić może każdy. Aby to zrobić należy do 31 grudnia 2020 r. przesłać e-mailem wypełniony formularz zgłoszeniowy, który znaleźć można na stronie Świata Biznesu.

Kiedy rozstrzygnięcie?

Oceny kandydatur zgłoszonych do konkursu dokona Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele świata nauki: ekonomiści i inżynierowie oraz szczecińscy publicyści ekonomiczni. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu wraz z wręczeniem statuetek i dyplomów laureatom przewidujemy w pierwszej dekadzie lutego 2021 roku. Partnerem głównym gali „Pereł Biznesu” jest Polska Fundacja Przedsiębiorczości. Zapraszamy więc naszych Czytelników do zgłaszania kandydatów do tytułów „Pereł Biznesu 2020”.

Organizatorzy

Organizatorem konkursu jest redakcja „Świata Biznesu”, zaś mecenasem konkursu Polska Fundacja Przedsiębiorczości. Wśród partnerów medialnych konkursu jest Szczecinbiznes.pl.

Szczegóły dotyczące konkursu znaleźć można na stronie Świata Biznesu.

Gala wręczenia nagród w poprzedniej edycji konkursu Perły Biznesu 2019

red

aktualizowano: ponad 2 tygodnie temu, 2020-10-02
Wszystkich rekordów:

Społeczność