Informacje

Informacje 2017-06-09

Nowy portal o szczecińskiej branży stoczniowej

- Chcemy przedstawiać wszystkie pozytywne informacje związane z branżą stoczniową i metalową oraz pokazywać przykłady dobrych praktyk w tym zakresie – wyjaśnia Andrzej Najda, dyrektor firmy Najda Consulting, która jest patronem nowego, lokalnego portalu stoczniadlaszczecina.pl.
Stoczniadlaszczecina.pl /fot.: PrintScreen stoczniadlaszczecina.pl / Stoczniadlaszczecina.pl /fot.: PrintScreen stoczniadlaszczecina.pl /
Andrzej Najda tłumaczy, że portal skierowany jest do firm inwestujących w szeroko rozumiany przemysł stoczniowy, do pracowników i zarządzających takimi firmami. Także do opinii publicznej, której pokazywać ma ważne dla Szczecina i Pomorza Zachodniego aspekty rozwoju tego segmentu przemysłu.
 
- Będą tam informacje o nowych inwestycjach, konkursach na środki unijne, projektach szkoleniowych itp. - wylicza Andrzej Najda. - Nasza firma przygotowała duży projekt dla firmy Bilfinger Mars Offshore. Uczestniczyliśmy w projekcie budowy mostu na wyspę Gryfia. Obecnie realizujemy projekt dla stoczni w Gdańsku - przyuczamy osoby bezrobotne do zawodów stoczniowych. Chcemy dzielić się naszą wiedzą ekspercką i posiadanym doświadczeniem. 
 
Portal został zbudowany i zarejestrowany przez Najda Consulting. Prowadzą go osoby współpracujące z tą firmą.
 
Firma Najda Consulting powstała w 2004 r. Specjalizuje się w usługach konsultingowych m. in. doradztwie w zakresie projektów unijnych, finansowania inwestycji, obsługi inwestorów, także realizacji projektów szkoleniowych, zarządzaniu projektami. Zrealizowała już ponad 180 projektów dla przedsiębiorców, samorządów, organizacji pozarządowych, instytucji kultury i kościelnych. Realizowała m. in. projekty dotyczące: nowej formy zagospodarowania promenady w Międzyzdrojach, rewitalizacji zabytkowej kolei wąskotorowej w Rewalu, uzbrojenia terenów w SSE w Stargardzie czy budowy pawilonu wystawowego Centrum Dialogu Przełomy Muzeum Narodowego w Szczecinie.
 
ata
aktualizowano: 2017-06-22 08:31
Wszystkich rekordów:

Społeczność