Prezentacje

Prezentacje 2018-10-02

Tropical Islands: idealne miejsce na integrację

Jesienno-zimowy wyjazd integracyjny do Tropical Islands pod Berlinem to dobra okazja, by podsumować stary rok i zadbać o integrację Waszego teamu.

Tropical Islands /fot.: mat. Tropical Islands / Tropical Islands /fot.: mat. Tropical Islands /

Wspólny spacer po Lesie Tropikalnym, runda minigolfa, a może turniej siatkówki plażowej, a dla ochłody egzotyczny drink lub kąpiel wśród fal Morza Południowego? Wybierzcie się Państwo na wspólną wyprawę po archipelagu tropikalnych atrakcji; przekonajcie się, kto odważy się na zjazd z najwyższej w Niemczech zjeżdżalni wodnej, zanurzcie się w bajecznej Lagunie oraz zakosztujcie relaksu w naszym kompleksie wellness i spa. Czy wiedzą Państwo, że do Tropical Islands należy również strefa zewnętrzna AMAZONIA na wolnym powietrzu, otwarta także zimą? Pływanie w podgrzewanym basenie pod rozgwieżdżonym niebem w zimowy wieczór to niezapomniane przeżycie!

W Tropical Islands nie zabraknie również bogatej oferty gastronomicznej. Niech zwieńczeniem wspólnego, pełnego wrażeń dnia w tropikach będzie uroczysta kolacja dla współpracowników, którą możemy dla Państwa zaaranżować również w formie spotkania opłatkowego. Usiądźcie Państwo razem przy pięknie udekorowanym stole i porozmawiajcie o mijającym roku – z dala od biurowego stresu i na pełnym luzie. Bo pod palmami rozmowa toczy się zupełnie inaczej niż przy biurku czy w sali konferencyjnej...

Grupy, które chciałyby zostać w Tropical Islands na noc, zapraszamy na nocleg w pokojach i namiotach zlokalizowanych bezpośrednio w hali.

Na wszelkie pytania związane z organizacją wyjazdu integracyjnego na tropikalnej wyspie odpowie Państwu pani Gabriela Mohri, która sporządzi dla Państwa indywidualną ofertę – kontakt w języku polskim.

 Tropical Islands
Tropical-Islands-Allee 1
15910 Krausnick, Niemcy
tropical-islands.de

Kontakt w języku polskim:
Gabriela Mohri
Sales Manager
Tel +49 35477 604516
gabriela.mohri@tropical-islands.de

 

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2018-10-02 14:16
Wszystkich rekordów:

Społeczność