Prezentacje

RSS
Prezentacje 2020-11-20

Zadbaj o swój biznes i umów się na darmową konsultację u ekspertów RSM Poland

Intelligent Business – RSM Open Week, który potrwa od 30.11 do 04.12 to niebywała okazja, by skorzystać z 60-minutowego spotkania ze specjalistami z takich dziedzin jak podatki (w tym VAT), ceny transferowe, JPK, audyt finansowy, zakup i sprzedaż firm, zakładanie i likwidacji spółek, IT i systemy ERP, outsourcing usług księgowych i kadrowo-płacowych.

»
Prezentacje 2020-11-02

MyTrendyPhone - skandynawska siła z akcesoriami GSM na polskim rynku

MyTrendyPhone to duński sklep internetowy oferujący bogaty wybór akcesoriów do telefonów komórkowych, iPadów i tabletów, a także gadżety i różnorodny  sprzęt Bluetooth. Asortyment ponad 100 000 różnych produktów i przystępne ceny zapewniły im mocną pozycję w kilkunastu krajach europejskich, w tym w Skandynawii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji, a od 2019 roku w Polsce.

»
Prezentacje 2020-10-22

GBS Bank szczególnie uznany w plebiscycie Równa Firma 2020

Zachodniopomorski bank obecny m.in. w Szczecinie i Stargardzie znalazł się w gronie najbardziej odpowiedzialnych społecznie firm w Zachodniopomorskiem oraz wygrał w kategorii „Edukacja i Rozwój”.

»
Prezentacje 2020-10-15

Jesteśmy by dbać o Twoją energię

Chroń kolektory słoneczne, systemy fotowoltaiczne i pompy ciepła z ubezpieczeniem odnawialnych źródeł energii od Concordia Ubezpieczenia

»
Prezentacje 2020-10-06

Polski inwestor rozwija logistykę na pograniczu

Kolejowy terminal przeładunkowy we Frankfurcie nad Odrą to największy tego typu obiekt na polsko-niemieckim  pograniczu. Zrealizowana w partnerstwie z lokalną spółką miejską inwestycja firmy PCC Intermodal pokazuje, że dzisiaj władze i  mieszkańcy tego regionu przekonali się, że Polak może z powodzeniem zainwestować w Niemczech.

»
Prezentacje 2020-10-06

Wschodnia Brandenburgia staje się logistycznym potentatem

Duży park przemysłowy i centrum logistyczne zbuduje w graniczącym z Polską Frankfurcie nad Odrą firma Alcaro Invest GmbH. Hale o powierzchni 160 tys. m kw. mogą być doskonałą lokalizacją m.in. dla dostawców oddalonej o 60 km gigafabryki Tesli oraz firm zajmujących się e-handlem.

»
Prezentacje 2020-10-06

Kampus Innowacji w Schwedt nad Odrą

Rozpoczęły się prace koncepcyjne nad stworzeniem jednego z największych projektów z zakresu rozwoju gospodarki i przemysłu w rejonie przygranicznym. Inicjatorzy – miasto Schwedt nad Odrą oraz największe przedsiębiorstwa z tego regionu – rafineria PCK, Leipa, Butting i Verbio zapraszają do współpracy szczecińskie firmy i uczelnie.

»
Prezentacje 2020-10-05

Spotkania w wiejskiej posiadłości tuż za granicą

Położony 30 minut jazdy od granic Szczecina 300-letni zamek Wartin chętnie odwiedzają berlińskie start-upy, naukowcy i artyści. Teraz, jako autentyczne miejsce do organizacji spotkania innego niż zwykle, czeka on na odkrycie przez firmy z Pomorza Zachodniego.

»
Prezentacje 2020-10-01

Przeniesienie produkcji do Polski oznacza wiele korzyści

Zmieniająca się sytuacja związana z koronawirusem oraz rozwój sytuacji geopolitycznej jest bardzo dobrym momentem na przemyślenie kwestii dotyczącej łańcuchów dostaw w firmie oraz właściwego ulokowania mocy produkcyjnych - przekonuje ekspert RSM Poland.

»
Prezentacje 2020-09-30

Europejski potentat tworzy kolejne miejsca pracy w Szczecinie

AUTODOC Gmbh, działający w 27 krajach internetowy sprzedawca części samochodowych i motocyklowych otworzył właśnie kolejny magazyn w Panattoni Park w Szczecinie Załomiu.

»
Wszystkich rekordów: 420

Społeczność