Prezentacje

RSS
Prezentacje 2020-03-25

Przedstaw swój start-up, znajdź inwestorów i partnerów w Niemczech

Startupy ze Szczecina i Pomorza Zachodniego mogą zgłaszać się do udziału w Pitch-to-Match -  wydarzeniu towarzyszącym targom INKONTAKT zaplanowanym na czerwiec w Schwedt nad Odrą.

»
Prezentacje 2020-03-19

„Zrobione w Szczecinie” na start!

Dołącz do grona najbardziej rozpoznawalnych przedsiębiorców. O markę mogą ubiegać się przedsiębiorcy, którzy swoją działalność realizują nie tylko w samym Szczecinie, ale również  w miejscowościach należących do Szczecińskiego Obszaru Metropolitalnego. Zgłszenia na arms-szczecin.eu

»
Prezentacje 2020-03-19

Logistyczne serce w Dunikowie

Przemysław Hołowacz, prezes zarządu CCIC Intermodal Depo Dunikowo, o suchym terminalu w Dunikowie, rencie geograficznej i konkurencyjności inwestycji.

»
Prezentacje 2020-03-19

Jaguar i Land Rover w Szczecinie

Luksus i brytyjski ponadczasowy design wyróżniają dwie ekskluzywne marki, których autoryzowany dealer i serwis działa od początku roku w pobliżu ronda Hakena. To kolejne marki premium w portfolio Dominiki i Dariusza Bońkowskich.

»
Prezentacje 2020-03-19

Pracownicy z Ukrainy nie wyjadą masowo z Polski do Niemiec

Obowiązująca od marca niemiecka ustawa dotycząca zatrudnienia cudzoziemców jest zbyt restrykcyjna, a jej intencją jest dopuszczenie do niemieckiego rynku pracy specjalistów i osób o wysokich kwalifikacjach (np. programistów). Nie słabnie za to zainteresowanie niemieckich firm zatrudnieniem pracowników z Polski – informują eksperci z Izby Przemysłowo- -Handlowej Brandenburgii Wschodniej IHK Ostbrandenburg i inicjatywy Business Location Network.

»
Prezentacje 2020-03-19

Zgłoś się na Targi INKONTAKT i zdobądź nowych klientów z Niemiec

Organizowane w Schwedt nad Odrą targi to największe wydarzenie gospodarcze w niemieckiej strefie przygranicznej w okolicach Szczecina. Dołącz do kilkudziesięciu polskich wystawców, którzy co roku znajdują tam klientów.

»
Prezentacje 2020-03-13

Przedsiębiorcy chętnie wybierają Szybką Ścieżkę, aby zrealizować nowatorskie projekty. Dowiedz się jak do nich dołączyć.

Już 19 marca br. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na wyjątkowe warsztaty on-line z cyklu NCBR dla Firm – wsparcie przedsiębiorców z POIR (Programu Inteligentny Rozwój).

»
Prezentacje 2020-03-06

NCDC Business Race: Well-being, integracja i świetna zabawa dla wszystkich [ZGŁOŚ FIRMOWĄ DRUŻYNĘ]

W 2020 roku Bieg Sztafet Firmowych NCDC Business Race odbędzie się po raz szósty. W pierwszej edycji w 2015 roku wzięło udział 107 sztafet z ponad 100 firm. W 2019 liczba sztafet wzrosła do 368. Wiele firm zgłosiło do biegu po kilka, a nawet kilkanaście zespołów.

»
Prezentacje 2020-02-19

250 firm i 7500 zwiedzających z Niemiec. Zgłoś się na Targi INKONTAKT i zdobądź nowych klientów

Organizowane w Schwedt nad Odrą targi to największe wydarzenie gospodarcze w niemieckiej strefie przygranicznej w okolicach Szczecina. Dołącz do kilkudziesięciu polskich wystawców, którzy co roku znajdują tam klientów.

»
Prezentacje 2020-02-10

Dofinansowanie OZE - pozyskaj fundusze ze wsparciem ekspertów

Firma Najda Consulting ze stuprocentową skutecznością przygotowała w poprzednim konkursie sześć projektów wartych łącznie ponad 12 mln zł, z łącznym dofinansowaniem przekraczającym 6 mln zł. Poznaj najważniejsze informacje o aktualnym naborze w ramach działania 2.10 RPO WZP z zakresu zwiększenia wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

»
Wszystkich rekordów: 395