Prezentacje

RSS
Prezentacje 2020-02-10

Dofinansowanie OZE - pozyskaj fundusze ze wsparciem ekspertów

Firma Najda Consulting ze stuprocentową skutecznością przygotowała w poprzednim konkursie sześć projektów wartych łącznie ponad 12 mln zł, z łącznym dofinansowaniem przekraczającym 6 mln zł. Poznaj najważniejsze informacje o aktualnym naborze w ramach działania 2.10 RPO WZP z zakresu zwiększenia wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

»
Prezentacje 2020-02-05

Nawiąż cenne kontakty z firmami z Polski i zagranicy. Zgłoś się na Międzynarodową Giełdę Kooperacyjną przy targach
BUD-GRYF & HOME
[Szczecin, 27.03.2020]

Dzięki dużemu zainteresowaniu przedsiębiorców to świetna okazja do znalezienia polskich i zagranicznych kontrahentów oraz ofert biznesowych. Wydarzenie z wieloletnią tradycją w tym roku odbędzie się w nowej lokalizacji: na szczecińskiej Łasztowni. Trwają zapisy online.

»
Prezentacje 2020-01-29

Rozwiń firmę z Funduszami Norweskimi. Do końca marca trwa aktualny nabór

To doskonały sposób na pozyskanie dotacji na innowacyjne projekty związane z technologiami przyjaznymi środowisku, wpierającymi rozwój firm z obszaru morza i wód śródlądowych oraz poprawiającymi jakość życia, w tym osób starszych – podpowiadają eksperci z Najda Consulting.

»
Prezentacje 2019-12-13

Energetyka, środowisko, i gospodarka – eksperci dyskutują na pograniczu

Aktualna sytuacja polskiej i niemieckiej energetyki, wspólne, transgraniczne działania na rzecz czystego powietrza oraz odpowie­dzialność biznesu i samorządów w tym zakre­sie – to wiodące tematy 16. Polsko - Niemiec­kiej Konferencji Energetycznej „Energetyka przygraniczna Polski i Niemiec – świat energii jutra”.

»
Prezentacje 2019-12-13

STIC – Twoja droga do rozwoju w Niemczech

Promocja rozwoju gospodarczego między Berlinem a Polską – taki cel postawiła sobie działająca na terenie powiatu Marchia Odrzańska Agencja Promocji Biznesu STIC i od kilku lat konsekwentnie go realizuje. 

»
Prezentacje 2019-12-13

Bank idealny dla przedsiębiorców

Kiedy przedsiębiorca potrzebuje bezpiecznego i korzystnego finansowania, poszukuje banku, który zapewni mu uczciwą ofertę, nie zaskoczy zapisami drobnym drukiem i nieprzewidzianym zachowaniem, np. żądaniem natychmiastowej spłaty pożyczki, gdy nadejdzie kryzys.

»
Prezentacje 2019-12-13

Klaster Zielona Chemia dla przemysłu chemicznego

Ogromny sukces Klastra Zielona Chemia: organizacja będzie animatorem Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Chemicznego – ciała doradczego władz na szczeblu ministerialnym. W szczecińskiej siedzibie Klastra funkcjonować będzie sekretariat rady.

»
Prezentacje 2019-12-13

DCC Grygorcewicz: Rozwijamy menedżerów i zespoły.

Pomagamy osiągać lepsze wyniki w zdrowej atmosferze.

»
Prezentacje 2019-12-13

Poprowadź restaurację w najmodniejszym miejscu Szczecina!

Ten biznesowy sukces jest właściwie na wyciągnięcie ręki! Po pięciu latach kończy się umowa z dotychczasowym dzierżawcą restauracji w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Spółka CSL, właściciel lokalu, poszukuje dzierżawcy, który poprowadzi lokal.

»
Prezentacje 2019-12-11

Uckermark i Szczecin w jednej metropolii

Jak wykorzystać logistyczne atuty regionu z korzyścią dla zachodniopomorskich firm? Jak zbudować silny gospodarczo region wykorzystujący przygraniczne położenie Szczecina? M.in. na te pytania odpowiedzieli uczestnicy polsko-niemieckich spotkań zorganizowanych pod koniec 2019 roku w Szczecinie i Torgelow. 

»
Wszystkich rekordów: 386