Prezentacje

RSS
Prezentacje 2020-09-04

Jak właściciel firmy rodzinnej może zadbać o swoją przyszłość?

Coraz więcej firm rodzinnych staje przed dylematem – czy przekazać spuściznę kolejnemu pokoleniu czy raczej zabezpieczyć finansowo obecnych właścicieli? Dowiedz się więcej od ekspertów z RSM Poland [PODCAST]

»
Prezentacje 2020-07-01

Trzeci najlepszy Bank Spółdzielczy w Polsce jest z Zachodniopomorskiego

Redakcja magazynu Strefa Gospodarki opublikowała oficjalny Ranking Najlepszych Banków Spółdzielczych w Polsce. W gronie najlepszych znalazł się Gospodarczy Bank Spółdzielczy w Barlinku, który tym samym obronił pozycję sprzed roku.

»
Prezentacje 2020-06-26

GBS Bank: Biznes na wysokich obrotach!

Szybki kredyt obrotowy dla przedsiębiorców. Nawet do 200 000 złotych.

»
Prezentacje 2020-06-26

E-rower – nowy symbol Szczecina

Grupa firm Grupa firm Geobike MFC / GeoVelo wkrótce może stać się biznesową wizytówką Szczecina na arenie ogólnopolskiej. Już dzisiaj należy do nielicznych w naszym kraju producentów rowerów elektrycznych oraz dostawców systemów rowerów publicznych dla miast. Obecnie, wraz z renomowanym partnerem z Hiszpanii, czeka na rozstrzygnięcie największych w Polsce przetargów na świadczenie takich usług w Warszawie i Trójmieście.

»
Prezentacje 2020-06-25

Opracowanie koncepcji projektowych - zrób to dobrze

Na co zwrócić uwagę i jak dobrze przygotować się do realizacji projektu inwestycyjnego? Materiał Ekspercki Najda Consulting.

»
Prezentacje 2020-06-17

Poznaj nas i daj się poznać!

Temat Programów Ramowych Unii Europejskiej w zakresie badań naukowych i innowacji jest znany od lat i przez wielu postrzegany jako kluczowy moment w rozwoju kariery naukowej czy biznesu. Jednak są też tacy, którzy z różnych względów nie mieli dotychczas okazji zapoznać się z ich ofertą korzystając np. z finansowania w ramach innych programów komplementarnych.

»
Prezentacje 2020-05-21

Kredyt na innowacje technologiczne z dofinansowaniem i na korzystnych warunkach

1 czerwca 2020 rozpocznie się nabór wniosków. Zdobądź to finansowanie z pomocą ekspertów z Najda Consulting.

»
Prezentacje 2020-05-21

Sięgnij po pieniądze na B+R. Trwa nabór wniosków

Prowadzisz działania z zakresu badań i rozwoju któe można wykorzystać w biznesie? Właśnie trwa nabór wniosków w dwóch konkursach  dla przedsiębiorców z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. Kto i jak możw z nich skorzystać? Podpowiadają eksperci Najda Consulting.

»
Prezentacje 2020-05-04

Szczecińska szkoła językowa Presto pracuje w czasie koronawirusa pełną parą

W formie zajęć online uczą się w niej właściciele, szefowie i pracownicy zachodniopomorskich firm, którzy dodatkowo korzystają z 50- lub 80-proc. dofinansowania do kursów.

»
Prezentacje 2020-04-29

Proces podpisywania umowy o dofinansowanie unijne – niezbędne dokumenty

Poznaj dobre praktyki w realizacji projektów (cz. 1) [materiał ekspercki Najda Consulting]

»
Wszystkich rekordów: 405

Społeczność