Prezentacje

RSS
Prezentacje 2019-04-01

Na styku biznesu z HR-rem

Już 21 maja w Hotelu Radisson odbędzie się trzecia edycja konferencji #HRSzczecin. Można z  całą pewnością powiedzieć, że jest to unikatowe wydarzenie na mapie Szczecina. Jego poprzednie edycje z dynamicznym impetem wkroczyły na ogólnopolski rynek, kreując największą na Pomorzu Zachodnim konferencję dotyczącą kapitału ludzkiego.

»
Prezentacje 2019-04-01

Klucz do sukcesu twojego biznesu? Skuteczne pozycjonowanie stron!

Inwestując w stronę internetową marzy ci się, aby przynosiła jak największe zyski? Mamy dla ciebie dobrą wiadomość: są na to niezawodne sposoby. Poznaj je, wykorzystaj i przekonaj się na własnej skórze, jak skutecznie przyciągnąć na witrynę tłum wartościowych, potencjalnych klientów. Wspólnie z Adamem Grabowskim z Wild Moose - specjalistą SEO i ekspertem na oficjalnym forum Google - wprowadzimy cię w świat najlepiej pozycjonowanych stron internetowych. Zaczynamy!
SEO. Czym jest i dlaczego jest tak ważne?

»
Prezentacje 2019-03-23

Współpraca ponad granicami: Czechy, Polska i Niemcy – Unia Izb Łaby i Odry

30 izb handlowo-przemysłowych, izb rzemieślniczych oraz stowarzyszeń działających na rzecz przedsiębiorców współpracuje     od kwietnia 2000 roku w Unii Izb Łaby i Odry obejmującej regiony Polski, Niemiec i Czech. Są wśród nich: Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie i Izba Przemysłowo-Handlowa z Neubrandenburga.

»
Prezentacje 2019-03-23

JOE pomoże znaleźć pracę i pracownika

Internetowa giełda pracy stworzona przez Jobcenter Uckermark i Investor Center Uckermark GmbH zaprezentowała nową odsłonę. Serwis, który nosi teraz nazwę JOE przeszedł metamorfozę, aby jeszcze skuteczniej łączyć pracodawców i tych, którzy chcą związać karierę z przygranicznym powiatem Uckermark. JOE-uckermark.de

»
Prezentacje 2019-03-22

Pracownik i firma - wspólny rozwój

Wspólną cechą nowoczesnych firm jest nieustanne wprowadzanie zmian w zakresie nowych technologii, procesów i rozwiązań organizacyjnych. Aby wdrażane zmiany przynosiły wymierne efekty, nie można zapomnieć o kształtowaniu postaw pracowników i liderów. Te procesy wspiera Małgorzata Kwiatkowska, Executive&Team Coach, właścicielka firmy Business Training Center. 

»
Prezentacje 2019-03-20

Ważne zmiany dla przedsiębiorców – to warto wiedzieć w 2019 roku

Od 1 stycznia 2019 r. weszło w życie wiele zmian podatkowych. O najważniejszych mówi Katarzyna Sadowska, Doradca Podatkowy/Tax Supervisor w RSM Poland.

»
Prezentacje 2019-02-07

Zainwestuj w handel lub gastronomię w Międzyzdrojach

Są jeszcze wolne lokale w wyjątkowym obiekcie, który powstaje w sercu kurortu. Nowoczesny projekt, doskonała lokalizacja i atrakcyjne warunki współpracy wyróżniają inwestycję spółki Promenada.

»
Prezentacje 2019-02-04

Zielony Kram: Ekologiczne zakupy od A do Z

Kupowanie produktów eko i bio to już nie moda, a świadomy wybór tych, którzy cenią smak i najwyższą jakość oraz dbają o zdrowie – udowadnia Patrycja Dąbek, która od siedmiu lat wspólnie z rodziną prowadzi delikatesy Zielony Kram na szczecińskim Pogodnie.

»
Prezentacje 2019-01-18

Eksportujesz do Niemiec? 24 stycznia przyjdź na spotkanie z ekspertami

Santander Bank Polska i Centrum Obsługi Inwestorów i Eksporterów zapraszają przedsiębiorców, którzy chcą poznać najważniejsze zagadnienia dotyczące rozpoczęcia i prowadzenia działalności eksportowej na rynku naszych zachodnich sąsiadów

»
Prezentacje 2019-01-09

Zgłoś firmę na spotkanie dla branży budowlanej, wykończeniowej i energetycznej

Międzynarodowa Giełda Kooperacyjną przy targach BUD-GRYF & HOME, która odbędzie się 15 marca w Szczecinie to okazja do znalezienia kontrahentów i współpracowników wśród kilkudziesięciu firm. W dotychczasowych edycjach wydarzenia uczestniczyli przedsiębiorcy z Polski, Niemiec, Finlandii, Szwecji, Czech, Serbii i Turcji. [ARTYKUŁ PROMOCYJNY]

»
Wszystkich rekordów: 348