Prezentacje

RSS
Prezentacje 2019-12-13

Energetyka, środowisko, i gospodarka – eksperci dyskutują na pograniczu

Aktualna sytuacja polskiej i niemieckiej energetyki, wspólne, transgraniczne działania na rzecz czystego powietrza oraz odpowie­dzialność biznesu i samorządów w tym zakre­sie – to wiodące tematy 16. Polsko - Niemiec­kiej Konferencji Energetycznej „Energetyka przygraniczna Polski i Niemiec – świat energii jutra”.

»
Prezentacje 2019-12-13

STIC – Twoja droga do rozwoju w Niemczech

Promocja rozwoju gospodarczego między Berlinem a Polską – taki cel postawiła sobie działająca na terenie powiatu Marchia Odrzańska Agencja Promocji Biznesu STIC i od kilku lat konsekwentnie go realizuje. 

»
Prezentacje 2019-12-13

Bank idealny dla przedsiębiorców

Kiedy przedsiębiorca potrzebuje bezpiecznego i korzystnego finansowania, poszukuje banku, który zapewni mu uczciwą ofertę, nie zaskoczy zapisami drobnym drukiem i nieprzewidzianym zachowaniem, np. żądaniem natychmiastowej spłaty pożyczki, gdy nadejdzie kryzys.

»
Prezentacje 2019-12-13

Klaster Zielona Chemia dla przemysłu chemicznego

Ogromny sukces Klastra Zielona Chemia: organizacja będzie animatorem Sektorowej Rady ds. Kompetencji Sektora Chemicznego – ciała doradczego władz na szczeblu ministerialnym. W szczecińskiej siedzibie Klastra funkcjonować będzie sekretariat rady.

»
Prezentacje 2019-12-13

DCC Grygorcewicz: Rozwijamy menedżerów i zespoły.

Pomagamy osiągać lepsze wyniki w zdrowej atmosferze.

»
Prezentacje 2019-12-13

Poprowadź restaurację w najmodniejszym miejscu Szczecina!

Ten biznesowy sukces jest właściwie na wyciągnięcie ręki! Po pięciu latach kończy się umowa z dotychczasowym dzierżawcą restauracji w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Spółka CSL, właściciel lokalu, poszukuje dzierżawcy, który poprowadzi lokal.

»
Prezentacje 2019-12-11

Uckermark i Szczecin w jednej metropolii

Jak wykorzystać logistyczne atuty regionu z korzyścią dla zachodniopomorskich firm? Jak zbudować silny gospodarczo region wykorzystujący przygraniczne położenie Szczecina? M.in. na te pytania odpowiedzieli uczestnicy polsko-niemieckich spotkań zorganizowanych pod koniec 2019 roku w Szczecinie i Torgelow. 

»
Prezentacje 2019-11-19

Podpisujesz umowę z firmą IT? Weź udział w spotkaniu i skorzystaj z wiedzy ekspertów!

To obowiązkowe spotkanie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy zlecają usługi związane z oprogramowaniem i rozwiązaniami informatycznymi w swoich firmach. Pierwsze w Szczecinie Forum Umów w Branży IT odbędzie się już 4 grudnia. Część druga – 8 stycznia.

»
Prezentacje 2019-11-03

PMC Hydraulika na fali wzrostu

Zlokalizowana w Rosówku fabryka siłowników hydraulicznych jest największym europejskim zakładem globalnej grupy PMC Hydraulics. Powstające tam urządzenia trafiają do odbiorców z tak dalekich krajów jak Indie czy Australia. Niebawem może rozpocząć się dalsza rozbudowa zakładu. 

»
Prezentacje 2019-11-03

ECO 2016: Przełomowy i innowacyjny preparat przekonuje armatorów

Substancja, która szybko, łatwo i tanio zabezpiecza przed uciążliwymi zabrudzeniami duże i trudnodostępne powierzchnie na statkach, w zakładach przemysłowych oraz w transporcie lądowym była do niedawno w sferze marzeń wielu osób działających w tych branżach. Teraz stała się rzeczywistością dzięki współpracy wynalazcy i przedsiębiorcy z rejonu Szczecina. Są już pierwsi zadowoleni klienci, a potencjał rynkowy jest ogromny. 

»
Wszystkich rekordów: 383