Prezentacje

RSS
Prezentacje 2021-07-02

NCDC Business Race – Bieg Sztafet firmowych „Biegamy Osobno Pomagamy Razem” za nami!

Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 12-20 czerwca i jak zwykle dostarczyła nam wielu sportowych wrażeń.

»
Prezentacje 2021-06-28

Firmowy wyjazd do Tropical Islands

To świetny pomysł na „naładowanie akumulatorów” i przywrócenie motywacji pracownikom po miesiącach pandemii i pracy w  home office. Tropikalny raj niedaleko Berlina od 12 czerwca znów przyjmuje gości.

»
Prezentacje 2021-06-24

Zielona Chemia stawia na rewolucję w biotechnologii

Konsorcjanci europejskiego projektu o akronimie: FARMŸNG, który skupia 20 fi rm, instytucji badawczych oraz instytucji otoczenia biznesu z Europy, w tym Stowarzyszenie Zachodniopomorski Klaster Chemiczny „Zielona Chemia” ze Szczecina, są o krok od wypełnienia misji projektu.

»
Prezentacje 2021-06-25

Jesteśmy by dbać o Twoją energię

Chroń kolektory słoneczne, systemy fotowoltaiczne i pompy ciepła z ubezpieczeniem odnawialnych źródeł energii od Concordia Ubezpieczenia

»
Prezentacje 2021-06-24

Bank Gospodarstwa Krajowego wspiera aktywność polskiego biznesu w Niemczech

Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo - Handlowa, powołując się na wstępne wyniki Niemieckiego Urzędu Statystycznego z lutego 2021 r. podała, że: „Polska po raz pierwszy została piątym najważniejszym partnerem handlowym Niemiec, co wskazuje na rosnące znaczenie Polski dla niemieckiego handlu zagranicznego”.

»
Prezentacje 2021-06-24

Prime Construction: jesteśmy od zadań specjalnych

O tym jak budować sukces firmy na wartościach, o najbardziej strategicznych inwestycjach, ważnych nagrodach, nowych technologiach, o przyszłości Prime Construction – opowiada Artur Januchowski, dyrektor wykonawczy oraz Maciej Ekstedt – członek zarządu i dyrektor handlowy.

»
Prezentacje 2021-06-24

Stomatologia jednej wizyty dzięki systemowi CEREC

W obecnych czasach wzrosło zainteresowanie nowymi technologiami, postęp i rozwój cywilizacyjny mają kluczowe znaczenie w nauce. Nowoczesna technologia rozwinęła się w dziedzinie stomatologii. Obecnie ogromną popularnością cieszą się korony, mosty i licówki wykonane metodą cyfrową, które powstają dzięki technologii 3D. Jest to innowacyjna metoda Cerec, oparta na systemie technologicznym CAD/CAM. Protetyka 3D dba o nasz piękny uśmiech. Wszystko dzięki najnowszej technologii o nazwie CEREC.

»
Prezentacje 2021-06-24

Polmotor: motoryzacja i sport

Kochamy Szczecin, jesteśmy firmą, która stąd pochodzi. Czujemy to miasto, żyjemy tutaj, widzimy sportowy potencjał, a także to, jak ludzie podchodzą do sportu. Chcemy się dzielić naszym biznesem, który z sukcesami prowadzimy od 27 lat, a nie tylko zamknąć się w salonie i mówić, że nasze auta są najlepsze – opowiada Konrad Kijak, dyrektor ds. handlowych i administracji Kia Polmotor.

»
Prezentacje 2021-05-18

Karta paliwowa łącząca Zachód i Wschód

E100 to międzynarodowa firma processingowa, emitent własnej karty paliwowej - istniejąca na rynku od ponad 20 lat.

»
Prezentacje 2021-04-22

Biznes, bieganie i pomaganie z NCDC. Zapisy ruszyły!

Przed nami VII edycja kultowego Biegu Sztafet Firmowych NCDC Business Race. To będzie szczęśliwa siódemka! Zapisy oraz informacje: ncdcbusinessrace.pl

»
Wszystkich rekordów: 445

Społeczność