Informacje

RSS
Informacje 2018-07-19

O relacjach biznesu z kulturą

Czasami dziennikarze pytają, dlaczego wspieram kulturę i co z tego mam. A ja odpowiadam: Przyjemność! - mówi w dyskusji o relacjach biznesu z kulturą w najnowszym Świecie Biznesu Jolanta Drąszkowaka, prezes Neptun Developer. Redakcja zaprosiła do rozmowy także Jacka Jekiela, dyrektora Opery na Zamku, Lesława Siemaszko, właściciela firmy deweloperskiej Siemaszko oraz Dariusza Startka, organizatora Szczecin Music Fest.

»
Informacje 2018-07-17

W Bangalore produkują jak w Szczecinie

Szczeciński odział KK Wind Solutions, duńskiego wytwórcy systemów sterowania do turbin wiatrowych,  coraz więcej produkuje, a jego doświadczenia wykorzystane zostały do uruchomienia fabryki w Indiach.

»
Informacje 2018-07-12

Przystanek Sukces

Zostańcie w Szczecinie, róbcie tu karierę lub załóżcie firmę – zachęcają młodych organizatorzy 9. edycji konkursu Przystanek Sukces i zapraszają do przesyłania biznesplanów. Autorzy najlepszych otrzymają atrakcyjne nagrody i wsparcie w pierwszych biznesowych krokach.

»
Informacje 2018-07-04

Newsletter

Zapisz się i bądź na bieżąco. Nowe inwestycje, ludzie biznesu, wywiady, start-upy...

»
Informacje 2018-06-20

Świat Biznesu o gospodarce morskiej

Redakcja magazynu gospodarczego Pomorza Zachodniego zorganizowała dyskusję na temat stoczni, żeglugi i finansowania branży.

»
Informacje 2018-06-13

Chemika Expo 14 czerwca w Szczecinie

Kongres, którego tematyka skupi się wokół idei gospodarki cyrkularnej oraz najnowszych rozwiązań w obszarze recyklingu materiałów niebezpiecznych produkowanych z tworzyw sztucznych odbędzie się 14 czerwca w Szczecinie. Na liście prelegentów są specjaliści z Polski, Szwecji, Finlandii i Białorusi.

»
Informacje 2018-05-18

Jungheinrich otworzył centrum wynajmu w Szczecinie

To ósmy taki punkt w Polsce firmy dostarczającej wózki widłowe.

»
Informacje 2018-04-27

Kino bez popcornu

Jerzy Miśkiewicz, właściciel kina Pionier 1907, najstarszego nieprzerwanie działającego kina na świecie, o kinie analogowym, certyfikacie Guinnessa i taperze w kiniarni. [Świat Biznesu]

»
Informacje 2018-04-27

Przemysł i nauka w Świecie Biznesu

Prof. Mirosława El Fray, dyrektor Instytutu Polimerów ZUT, prof. Marcin Hołub z Katedry Elektroenergetyki i Napędów Elektrycznych WE ZUT, Adrianna Kozera, project manager w Cargotec Poland oraz Zbigniew Nagay, współwłaściciel firmy Radex dyskutują w najnowszym wydaniu magazynu o relacjach  świata wiedzy i biznesu.

»
Informacje 2018-04-18

GBS Bank wśród liderów

Za Najbardziej Przyjazny Bank uznała GBS Bank z Barlinka kapituła Konkursu Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń.

»
Wszystkich rekordów: 2193

Społeczność