Informacje

RSS
Informacje 2020-09-14

#RegioHack: Stwórzmy innowacje dla regionu

Weź udział w hackatonie online i wspólnie z ekspertami z Polski i Niemiec zaprojektuj biznes, który sprawi, że życie w naszym regionie będzie lepsze. To niepowtarzalna okazja do przetestowania i rozwinięcia pomysłów na regionalne innowacje oraz do nawiązania nowych kontaktów po obu stronach granicy.

»
Informacje 2020-09-11

Magazyn ostatniej mili dla DPD Polska powstaje w Szczecinie

Chodzi o halę, która rośnie przy ul. Południowej. To trzeci projekt dewelopera magazynowego  Hillwood dla DPD w Polsce.

»
Informacje 2020-06-26

Biznes z tarczą czy na tarczy? Przeczytaj dyskusję przedsiębiorców w najnowszym Świecie Biznesu

Na pytania na temat skutków pandemii koronawirusa, oceny programów pomocowych i najbliższych miesięcy w gospodarce odpowiedzieli: Laura Hołowacz, prezes zarządu Grupy CSL, Lesław Siemaszko, właściciel firmy deweloperskiej oraz Jarosław Tarczyński, prezes Północnej Izby Gospodarczej, członek zarządu firmy Durable z Przecławia.

»
Informacje 2020-06-24

Hipermarket przy ul. Milczańskiej nie zmieni się w Netto

To jedyny obiekt na Pomorzu Zachodnim, który nie podlega umowie sprzedaży do Salling Group sklepów i magazynów sieci Tesco w Polsce.

»
Informacje 2020-06-05

Polska Fundacja Przedsiębiorczości ma nowego prezesa

Po ok. 20 latach kierowania Fundacją ze stanowiskiem pożegnała się Barbara Bartkowiak. 5 czerwca funkcję tę objął Marcin Pawłowski, związany przez wiele lat z Bankiem Santander i jego poznańskim oddziałem.

»
Informacje 2020-05-21

Kawa z crowdfundingu

Kołobrzeski All Good SA, właściciel marki Coffeedesk, który w ubiegłym roku sprzedał w kraju i za granicę 230 ton kawy, wystartował z kampanią crowdfundingową, w której proponuje kupno pakietów akcji. Cel to zebranie do 2 mln zł na rozwój w Polsce, Europie Środkowo-Wschodniej i Skandynawii.

»
Informacje 2020-05-14

Serwis zakupowy o europejskich ambicjach działa od maja w Szczecinie

Chodzi o Szopi.pl - firmę zajmującą się realizacją i dostarczaniem zamówień on-line produktów spożywczych ze sklepów stacjonarnych.

»
Informacje 2020-05-14

Badania z nauką w tle

Z usług szczecińskiej firmy Technic-Control korzystają m.in. producenci konstrukcji stalowych, stocznie  i armatorzy. Ekspercka wiedza wspierana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny

»
Informacje 2020-05-08

Północna Izba Gospodarcza apeluje o poluzowanie restrykcji

Pozwólcie działać hotelom w pełnej skali. Pozwólcie na otwarcie branży beauty – apelują przedsiębiorcy i władze organizacji.

»
Informacje 2020-05-07

12 maja weź udział w spotkaniu on-line Kręgu Gospodarczego Obszaru Metropolitalnego Szczecina

Jaką lekcję dla polsko-niemieckiej współpracy możemy wynieść z sytuacji kryzysowej wywołanej epidemią koronawirusa? Posłuchaj ekspertów ze świata biznesu i samorządowców z obu stron granicy.

»
Wszystkich rekordów: 2310

Społeczność