Informacje

RSS
Informacje 2019-06-17

Wyjątkowy biurowiec w danej fabryce Stoewera dzięki Jessica II

Blisko 150 lat temu w budynkach na szczecińskiej dzielnicy Niebuszewo firma Stoewer uruchomiła odlewnię, w której powstawały m.in. maszyny do szycia i pracowało kilka tysięcy robotników. W ostatnich latach budynki raczej straszyły niż cieszyły, aż w końcu na ich rewitalizację zdecydowało się Modehpolmo. Deweloperowi z pomocą przyszły środki inicjatywy Jessica, które mimo zakończenia perspektywy unijnej 2007-13 wciąż pracują i rewitalizacją obszary miejskie.

»
Informacje 2019-06-17

Stargardzki magazyn Lidla zaopatrzy sklepy z dwóch województw

Jedno z najnowocześniejszych centrów dystrybucyjnych tej sieci w Europie zacznie działać na przełomie 2019 i 2020 roku w Stargardzie.

»
Informacje 2019-06-10

Nie nadużywamy słowa 'innowacja'

Pierwszy na Pomorzu Zachodnim fundusz koinwestycyjny założyli wspólnie z Polskim Funduszem Rozwoju menedżerowie związani dotychczas m.in. z projektami wspierającymi start-upy. Razem z nimi pieniądze, wiedzę i kontakty w perspektywiczne firmy zainwestują aniołowie biznesu.

»
Informacje 2019-06-06

Regionalne Forum Recyklingu

Doświadczeniami ze sfery biznesu, nauki i międzynarodowych projektów z dziedziny odpadów oraz ich recyklingu podzielą się prelegenci spotkania, które 26 czerwca organizuje w Szczecinie klaster Zielona Chemia.

»
Informacje 2019-06-06

Praktycznie o Lean Management

Narzędzia, dzięki którym można usprawnić działania rekrutacyjne, zapewnić wzrost efektywności i produktywności, a także zautomatyzować procesy biznesowe poznali uczestnicy II Konferencji Lean Management  w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie.

»
Informacje 2019-05-23

Logistic Innovation Day: 28 maja w Starej Rzeźni

Trzecia odsłona projektu którego celem jest integracja branży logistycznej i zachęcanie firm do współpracy i dzielenia się doświadczeniem odbędzie się pod hasłem „Logistyka 4.0”.

»
Informacje 2019-05-22

II Konferencja Lean Management w Wyższej Szkole Bankowej w Szczecinie

Narzędzia Lean Management oraz ich wpływ na rozwiązywanie problemów związanych z niedoborem pracowników zaprezentują 4 czerwca menedżerowie i eksperci z zachodniopomorskich firm.

»
Informacje 2019-05-21

Dąbie ma nową marinę i czeka na hotel

Na południowym brzegu jeziora powstała jedna z największych marin na Pomorzu Zachodnim. Na pozwolenie na budowę czeka pięciogwiazdkowy kompleks hotelowo-apartamentowy wykorzystujący źródła geotermalne.

»
Informacje 2019-05-09

Lastadia Office z nowym właścicielem

Wywodzący się ze Szczecina deweloper SGI sprzedał biurowiec na szczecińskiej Łasztowni.

»
Wszystkich rekordów: 2253