Informacje

RSS
Informacje 2020-01-14

Suplementy z ul. Południowej trafią do aptek oraz sklepów w Polsce i w Niemczech

Szczecińska firma Pro Sport zaopatruje sklepy i apteki w całej Polsce w amerykańskie i kanadyjskie suplementy diety. Za kilka miesięcy skala jej działalności powiększy się skokowo dzięki przeprowadzce do nowej siedziby, która powstaje przy ul. Południowej, koło hali Makro.

»
Informacje 2020-01-03

Zarząd ST3 Offshore składa wniosek o upadłość spółki

Co dalej z największą szczecińską fabryką?

»
Informacje 2019-12-19

Szczecińska pAudio Technologies otrzymała milion złotych od inwestorów

Producent dźwiękowych systemów ostrzegania oraz systemów nagłośnieniowych stosowanych w hotelach, centrach handlowych, biurowcach, dworcach, szpitalach oraz innych obiektach użyteczności publicznej rozwinie za te pieniądze sprzedaż w kraju i za granicą oraz wprowadzi na rynek nowe, unikatowe produkty.

»
Informacje 2019-12-16

Coraz bliżej święta [ŚWIAT BIZNESU]

Jakie są tradycje bożonarodzeniowe we Włoszech? Jak spędzają sylwestra na Ukrainie? Co celebrują w Nowym Roku w Gruzji? Redakcja Świata Biznesu o świątecznych i noworocznych obyczajach na świecie rozmawia z Iriną Nikolenko, właścicielką restauracji Ukraineczka, dr Mariam Pirveli, pracownikiem naukowym Instytutu Gospodarki Przestrzennej i Geografii Społeczno-Ekonomicznej Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz dr. hab. Angelo Rellą, konsulem honorowym Włoch w Szczecinie, pracownikiem naukowym Uniwersytetu Szczecińskiego, italianistą.

»
Informacje 2019-12-16

Duży gracz z branży logistycznej zapowiada dużą inwestycję w Szczecinie

Nowoczesne centrum logistyczne na terenie dawnej giełdy w Płoni otworzy firma FREJA Transport & Logistics, która powstała z połączenia grupy transcargo z FREJA - największą prywatną firmą transportową i logistyczną w Skandynawii.

»
Informacje 2019-12-11

Bridgestone rozbudowuje zakład w Stargardzie

Obecnie powstaje tam nowy magazyn i hale produkcyjne. Inwestycja zakończy się w 2022 roku i pozwoli na zwiększenie produkcji opon ciężarowych o jedną czwartą.

»
Informacje 2019-11-27

Szczeciński startup pozyskuje 4 mln zł na rozwój technologii i ekspansję w USA i Europie Zachodniej

W Tidio, polski startup, który rozwija live chat wspierany przez chatboty, angażuje się fundusz Inovo Venture Partners.

»
Informacje 2019-11-22

Business Mixer, czyli wymiana dobrych kontaktów

Ciekawe rozmowy, prezentacja nowych transakcji i planowanych projektów biznesowych, wymiana doświadczeń między przedsiębiorcami, a przede wszystkim dużo nowo poznanych osób. Tak wyglądało pierwsze spotkanie networkingowe portalu Szczecinbiznes.pl.

»
Informacje 2019-11-19

ZUT zaprasza studentów na Targi Pracy Kariera 2019

Około trzydziestu firm z całej Polski, warsztaty komunikacji interpersonalnej oraz duży tort – tak w wielkim skrócie zapowiadają się X Jubileuszowe Targi Pracy Kariera 2019. Organizatorem wydarzenia jest Biuro Karier Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

»
Informacje 2019-11-19

Radiometer otworzył fabrykę w Stargardzie. Pracuje w niej 600 osób.

Duński producent odczynników medycznych zapowiada kolejne inwestycje.

»
Wszystkich rekordów: 2274