Prezentacje

RSS
Prezentacje 2014-02-27

Jessica w Banku Zachodnim WBK


Zakończył się pierwszy, kluczowy etap Inicjatywy Jessica w województwie zachodniopomorskim. W 2013 roku podpisanych zostało osiem umów o pożyczkę na rewitalizację obiektów w Szczecinie i Stargardzie Szczecińskim. Cała pula środków, którymi zarządzał Bank Zachodni WBK została zakontraktowana, wypełniając tym samym zobowiązania wynikające z umowy operacyjnej z EBI.

»
Prezentacje 2014-02-27

Berlin Airports z PKS Szczecin!

Z berlińskich lotnisk Schoenefeld i Tegel szczecinianie i mieszkańcy regionu korzystają praktycznie codziennie. Oddalone o ok. 2 godziny drogi od stolicy Zachodniopomorskiego stały się jeszcze bardziej dostępne, odkąd można na nie dotrzeć korzystając z regularnych połączeń. W połowie minionego roku takie linie uruchomił PKS Szczecin Sp.z o.o.

»
Prezentacje 2014-02-25

Skorzystaj z profesjonalnego Audytu Zarządzania Finansami

Firma Domay Consulting zaprasza właścicieli, prezesów i menedżerów firm do skorzystania z  bezpłatnego Finansowego Due Dilligence, który pomoże uporządkować finanse i pomóc w staraniach o kredyt.

»
Prezentacje 2013-12-11

Zawody przyszłości

Centrum Szkoleniowe Moniki Gielar specjalizuje się w organizacji kursów, które są odpowiedzią na brak fachowców w branżach poszukiwanych na rynku pracy.

»
Prezentacje 2013-12-11

Grupa Azoty: dobre wyniki trzech kwartałów

Grupa Azoty, której częścią są Zakłady Chemiczne Police SA, zakończyła okres dziewięciu miesięcy 2013 roku z  zyskiem netto na poziomie 771 mln zł.

»
Prezentacje 2013-12-12

''Wielka Kasa'' do wygrania w loterii Banku BGŻ

Nowi oraz obecni klienci Banku BGŻ biorą udział w wyjątkowej akcji, której szczegóły przedstawia Hanna Pietruszczak,  dyrektor Oddziału Operacyjnego Banku BGŻ w Szczecinie.

»
Prezentacje 2013-11-27

Poradnik inwestycyjny cz. 7: Dachowe rozterki

W naszym cyklu publikacji o możliwie jak najbardziej sprawnej, najmniej kłopotliwej i relatywnie najtańszej budowie domu, osiągnęliśmy już poziom dachu. W dotychczasowych odcinkach poradnika eksperci wyrażali swoje opinie o dokumentacji, pozwoleniach, wyborze ekipy, fundamentach domu, ścianach i stropach. Teraz musimy się pochylić nie tylko nad wyborem technologii budowy dachu, ale także a może przede wszystkim, nad doborem materiału.

»
Prezentacje 2013-10-30

Europejski projekt badaczy z ZUT

Prof. Tomasz Chady wraz z zespołem naukowców z Katedry Elektrotechniki Teoretycznej i Informatyki Wydziału Elektrycznego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego z sukcesem zastosował badania nieniszczące w europejskim kolejnictwie.

»
Prezentacje 2013-10-09

Sztuka i pokój

Szczecinianka, która wspiera  wyjątkowy w skali kraju program kształcenia artystycznego młodzieży, brała udział we wręczeniu Nagrody Pokoju znanemu kompozytorowi Wojciechowi Kilarowi w ramach Światowego Projektu Pokojowego „Wieczna Miłość”.

»
Prezentacje 2013-10-13

Poradnik inwestycyjny cz. 6: Budowa – lejemy stropy

W kolejnej odsłonie cyklu publikacji z poradami ekspertów dotyczącymi szybkiej i możliwie najmniej kłopotliwej budowy domu, przyszła pora na stropy. W dotychczasowych odcinkach poradnika, przerobiliśmy już dokumentację, pozwolenia, wybór ekipy, fundamenty domu oraz ściany – murowane i drewniane/szkieletowe. Przy kładzeniu stropu trzeba koniecznie pamiętać o kilku kardynalnych zasadach, o których szczegółowo poniżej.

»
Wszystkich rekordów: 354

Społeczność