Informacje

Informacje 2017-12-04

Kiedy zacznie się budowa Parku Logistycznego MLP Szczecin?

Trwają prace projektowe. MLP Group stara się także uzyskać wymagane zgody m. in. decyzję środowiskową oraz pozwolenie na budowę - informuje firma MLP.
Tak ma wyglądać Park Logistyczny MLP Szczecin. Wizualizacja /fot.: Mat. MLP Group / Tak ma wyglądać Park Logistyczny MLP Szczecin. Wizualizacja /fot.: Mat. MLP Group /
- Rozpoczęcie budowy planowane jest na II połowę 2018 roku lub na 2019 rok – mówi Mariusz Skowronek z Centrum Prasowego MLP Group.
 
„MLP Szczecin jest realizowany na działce o powierzchni 20 hektarów z przeznaczeniem na powierzchnie magazynowe i lekką produkcję. Docelowa łączna powierzchnia najmu wyniesie ok. 60 tys. m kw. Powierzchnie mogą być dostosowywane do indywidualnych potrzeb najemców.” -  wyjaśnia MLP Group na swojej stronie internetowej.
 
Park Logistyczny MLP Szczecin powstanie w Szczecinie na Drzetowie-Grabowie, na należącej do J.W. Construction Holding działki w rejonie ul. Rugiańskiej. Wybudują go wspólnie  deweloper powierzchni magazynowych MLP Group oraz J.W. Construction Holding S.A. (podpisały umowę  joint venture). 
 
Będzie to pierwsze centrum logistyczne w tej części Szczecina i pierwsze szczecińskie centrum MLP Group.
 
MLP Group zajmie się komercjalizacją i zarządzaniem obiektami. Jest deweloperem powierzchni magazynowo-produkcyjnych w Polsce. Działa także jako konsultant i zarządca nieruchomości. Prowadzi parki logistyczne w Pruszkowie, Poznaniu, Lublinie, Teresinie, Wrocławiu, Czeladzi i Gliwicach. Spółka jest również odpowiedzialna za komercjalizację parku logistycznego MLP Bieruń na Śląsku.
 
J.W. Construction Holding S.A. to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych, notowany na GPW. Także właściciel i operator sieci Hoteli 500, Czarny Potok Resort&Spa oraz szczecińskiego Hotelu Dana, obok którego buduje Hanza Tower.
 
ata 
 
Tematy: JW Construction (6) | MLP Group (2) |
aktualizowano: 2017-12-19 05:10
Wszystkich rekordów:

Społeczność