Po godzinach

Po godzinach 2017-08-24

Konkurs piękności Miss Nature Intercontinental

Najpiękniejsze panie z ok. 30 krajów we wrześniu przyjadą do Szczecina na pierwszą edycję Miss Nature Intercontinental.
Reprezentantką Polski będzie Anna Tarnowska /fot.: Mat. Miss Pomerania / Reprezentantką Polski będzie Anna Tarnowska /fot.: Mat. Miss Pomerania /
Konkurs organizuje szczecińskie stowarzyszenie „Miss Pomerania”.
 
„Miss Nature Intercontinental to międzynarodowy konkurs piękności połączony z projektami związanymi z szeroko pojętą ochroną przyrody, edukacją ekologiczną, informacją dotyczącą rozwoju przemysłu na świecie i jego wpływu na środowisko naturalne a także promowanie zdrowego stylu życia, zarówno wśród dzieci, jak i osób dorosłych” - podkreślają organizatorzy.
 
 
- Chcieliśmy, żeby ten konkurs był nie tylko wyborem miss, ale także propagował ważną ideę. By nawiązywał do natury, promował zdrowy tryb życia i zachowania proekologiczne, dbałość o środowisko – mówi Małgorzata Rożniecka-Ofman, prezes Miss Pomerania. - Takie przesłanie jest nam bliskie.
 
Gala finałowa odbędzie się 9 września w Operze na Zamku. 
 
- Ale uczestniczki będą w Szczecinie na zgrupowaniu już od 4 września do 10 września. Zatrzymają się w hotelu Dana – mówi Ewa Milczarek ze Stowarzyszenia Miss Pomerania. - Będą brały udział m. in. w akcjach proekologicznych. Np. poprowadzą warsztaty ekologiczne dla dzieci.
 
 
 
 
Partner cyklu Po godzinach:

 

 
ata

 

aktualizowano: 2017-08-28 10:45
Wszystkich rekordów:

Społeczność