Informacje

Informacje 2022-04-22

Perły Biznesu: zgłoszenia kandydatów już tylko do 30 kwietnia!

Kto zasługuje na tytuł Osobowości Biznesu 2021 roku? Co było Wydarzeniem Gospodarczym 2021? Na pytania te odpowiedzą wyniki konkursu gospodarczego Pomorza Zachodniego "Perły Biznesu". Organizatorzy czekają na zgłoszenia.

 

Kapituła konkursu Perły Biznesu /fot.: SG / Kapituła konkursu Perły Biznesu /fot.: SG /

Redakcja magazynu Świat Biznesu do końca kwietnia przyjmuje zgłoszenia do osiemnastej edycji konkursu gospodarczego Pomorza Zachodniego  „Perły Biznesu”. Zgłoszenia kandydatów przyjmowane są w dwóch kategoriach - Wydarzenie Gospodarcze 2021 i Osobowość Biznesu 2021.

Do konkursu „Perły Biznesu” w kategorii Wydarzenie Gospodarcze mogą być zgłaszane wydarzenia, zjawiska, trendy gospodarcze, które pojawiły się na terenie Pomorza Zachodniego w roku 2021. Regulamin konkursu preferuje zjawiska gospodarcze, które charakteryzują się nowoczesnością i oryginalnością, których efektem jest ekspansja rynkowa, innowacje, rozwój inwestycyjny lub zwiększenie liczby miejsc pracy. Nagrody otrzyma organizacja gospodarcza lub instytucja będąca egzemplifikacją powyższych wyróżników.

Z kolei do konkursu „Perły Biznesu” w kategorii Osobowość Biznesu mogą być zgłaszane osoby, które w 2021 roku wyróżniły się nieszablonowym, innowacyjnym podejściem przy realizacji projektów związanych z gospodarką i działalnością publiczną.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dokonanie zgłoszenia według wzoru formularza, który znajduje się na stronie internetowej „Świata Biznesu”.

Oceny kandydatur zgłoszonych do konkursu dokona Kapituła Konkursowa, w skład której wejdą przedstawiciele świata nauki: ekonomiści i naukowcy reprezentujący nauki techniczne i ścisłe oraz szczecińscy publicyści ekonomiczni.  Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu wraz z wręczeniem statuetek i dyplomów laureatom przewidujemy w czerwcu 2022 roku.

Zachęcamy czytelników Szczecinbiznes.pl do zgłaszania kandydatów. Nasz portal jest jest partnerem medialnym konkursu "Perły Biznesu".

Ubiegłoroczna gala wręczenia nagród Perły Biznesu:

SG

 

 

aktualizowano: 2022-07-10 23:09
Wszystkich rekordów:

Społeczność