Po godzinach

RSS
Po godzinach 2019-03-05

Bogata w wydarzenia wiosna w Starej Rzeźni

Sezon wiosenny w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia to będzie czas bogaty w koncerty, wystawy, wykłady i spektakle. W planach jest też duże wydarzenie biznesowe.

»
Po godzinach 2019-02-26

Szczecin Music Fest 2019: Nouvelle Vague, Morcheeba, Lisa Gerrard, Nubya Garcia...

Koncerty niezwykłych artystów złożą się na tegoroczną edycję szczecińskiego cyklu, który co roku przyciąga muzyków ze wszystkich stron świata.

»
Po godzinach 2019-01-31

Teatr, muzyka i pasjonujące spotkania. Luty 2019 w Starej Rzeźni

Temperatury nadal oscylują w okolicach zera, a na Łasztowni trwa gorący sezon artystyczny. W lutym CKE Stara Rzeźnia zaprasza mieszkańców Szczecina na kilka spotkań autorskich, spektakli teatralnych, koncerty oraz wydarzenia społeczne.

»
Po godzinach 2019-01-04

Bogaty w wydarzenia początek roku w CKE Stara Rzeźnia

Harmonogram pełen koncertów, wykładów, spotkań autorskich oraz wydarzeń charytatywnych.

»
Po godzinach 2018-12-03

Grudzień w Starej Rzeźni. Będzie świątecznie, muzycznie i… inspirująco

Ostatni miesiąc roku 2018 w Starej Rzeźni minie nam pod znakiem wielu wydarzeń. Spotkania i wykłady, tradycyjna „Gwiazdka nad Łasztownią”, koncert Janka Traczyka oraz wykład podróżnika i osobowości telewizyjnej Przemysława Kossakowskiego. Przed nami także sylwester w rytmie tanga – pozostały już dosłownie ostatnie wejściówki.

»
Po godzinach 2018-11-22

Jego piosenki można usłyszeć w serialach Netflixa. 25 listopada zagra koncert w Starej Rzeźni

Daniel Spaleniak to muzyczna gwiazda młodego pokolenia, który wystąpił między innymi na popularnym festiwalu Opener. Młody artysta nagrał także kilka piosenek, które z sukcesem wykorzystywane są w zagranicznych serialach między innymi Netflixa. 25 listopada wokalista i muzyk zaprezentuje się w Starej Rzeźni. Bilety na występ artysty są jeszcze dostępne m.in. w Kubryku Literackim.

»
Po godzinach 2018-09-20

Ketil Bjornstad na scenie w Szczecinie

Pianista, kompozytor, jeden z najsłynniejszych przedstawicieli norweskiego brzmienia w jazzie wystąpi 16 października w Operze na Zamku.

»
Po godzinach 2018-08-30

Wrzesień w Starej Rzeźni: koncerty, wystawy, warsztaty

Przed nami najbardziej wypełniony atrakcjami sezon jesienny w historii Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia – od pierwszych dni września do końca roku przed nami moc atrakcji. Dla siebie znajdą tu coś miłośnicy malarstwa, rodziny z dziećmi, a także melomani. We wrześniu zapraszamy na kilka wystaw, spotkania autorskie oraz na koncert Johna Portera oraz koncert Swinging With Sinatra.

»
Po godzinach 2018-08-10

Regaty Poloneza nie tylko na wodzie

W Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia kolejny raz odbędą się wydarzenia powiązane z jednym z największych żeglarskich wydarzeń w naszym regionie - Regatami Poloneza.

»
Po godzinach 2018-07-26

Dni Ulicy Zbożowej 2018

Mnóstwo atrakcji czekać będzie na starszych i młodszych, którzy 18 i 19 sierpnia odwiedzą Łasztownię i Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.

»
Wszystkich rekordów: 663