Informacje

Informacje 2017-09-07

Rogalska, Kuźniar, ks. Stryczek będą inspirować szczecinian

Jak im udało się odnieść sukces? Co ich rozwijało i pozwalało osiągać cele? Dowiedzieć się będzie można podczas kolejnej edycji Inspiration Day Szczecin. Wydarzenie już 16 września w Operze na Zamku.
 
Prelegenci Inspiration Day Show 2017 /fot.: www.szczecininspiruje.com.pl / Prelegenci Inspiration Day Show 2017 /fot.: www.szczecininspiruje.com.pl /
 "To niezwykłe spotkanie nietuzinkowych mówców z najbardziej zaangażowaną widownią” - piszą organizatorzy. - „Od 3 lat najbardziej inspirujące wydarzenie jesieni przyciąga ludzi gotowych poznać inny punkt widzenia, zmieniać świat i siebie”. 
 
W poprzednich edycjach szczecinianie mieli okazję wysłuchać m. in. takich osób, jak Jerzy Owsiak, Mateusz Kusznierewicz,  Robert Biedroń czy Dorota Wellman.
 
Tym razem posłuchać będzie można szóstki znanych postaci. 
 
Będzie psycholog Jacek Walkiewicz, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców (www.mowcy.pl). Od 20. lat aktywnie uczestniczy w rozwoju edukacji dorosłych. Autor książek „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości” (również w wersji audiobooka czytanego przez autora). 
 
Ks. Jacek Stryczek to wieloletni duszpasterz akademicki, także duszpasterz ludzi biznesu oraz duszpasterz wolontariatu. Pomysłodawca Szlachetnej Paczki oraz Akademii Przyszłości. Prezes Stowarzyszenia Wiosna, jednej z największych w Polsce organizacji pozarządowych. Laureat licznych nagród za działalność społeczną. 
 
Jarosław Kuźniar, dziennikarz radiowy i telewizyjny pracował m. in. w radiowej Trójce, Radiu Zet, TVN24, TVN Style i TVN. Wykładowca SWPS. Trener social media i marki osobistej. Podróżnik, właściciel biura butikowych podróży i serwisu podróżniczego goforworld.com. 
 
Angelika Chrapkiewicz-Gądek to podróżniczka i mówca. Od trzeciego roku życia cierpi na rdzeniowy zanik mięśni. Porusza się na wózku. Nie przeszkadza jej to żyć aktywnie. Podróżuje po świecie, rozwija swoje pasje. W 2008 r. w wyprawie na Kilimandżaro, dotarła do wysokości 5200 m n.p.m., w 2016 r. na najwyższy szczyt Polski, Rysy (2499 m n.p.m.), a w 2017 r. na Mnicha (2068 m n.p.m.).
 
Adam Pioch, mówca i założyciel klubów Toastmasters w Poznaniu i w Pile specjalizuje się w storytelling (opowiadanie historii, wcielanie się w różne postaci, prezentowanie dialogów,). Szkoleniowiec, trener. Wykłada na studiach MBA „ Wystąpienia publiczne w biznesie ” i „ Storytelling w Biznesie ”.
 
Marzena Rogalska, znana dziennikarka telewizyjna (współpracowała m. in. z  RMF FM, Radiem Kolor=. Obecnie związana z TVP2 ( „Pytanie na Śniadanie”)  oraz Radiem Złote Przeboje, w którym prowadzi autorską audycję. Pasję dziennikarską dzieli z artystyczną. Grała w musicalu „Metro”. Występowała też gościnnie na płytach zespołu Raz Dwa Trzy. Nagrała piosenkę z Mattem Kowalskym. Na studenckim festiwalu „Fama" otrzymała nagrodę indywidualną za kreację aktorską. Współautorka książki „ Być Kobietą biznesu”. W zeszłym roku zadebiutowała jako pisarka powieścią „Wyprzedaż snów”.
 
+ Każdy z prelegentów był w miejscu osób, które będą na widowni. Opowie, co jego zainspirowało do działania, do pójścia do przodu. Nasi goście opowiedzą o różnych sposobach docierania do celu, spełniania marzeń – mówi Michał Hamera, znany twórca eventów, organizator Inspiration Day Szczecin.   
 
Bilety oraz szczegóły pakietów dostępne są na portalu Bilety.fm oraz pod adresem www.szczecininspiruje.com.pl 
 
redzm
aktualizowano: 2017-09-18 11:39
Wszystkich rekordów:

Społeczność