Informacje

Informacje 2017-10-24

Perły Biznesu - zgłoś kandydatów na Wydarzenie i Osobowość 2017 roku

To już czternasta edycja konkursu gospodarczego, organizowanego przez redakcję zachodniopomorskiego magazynu Świat Biznesu. Zachęcamy do nadsyłania zgłoszeń kandydatów do nagród. To spośród nich kapituła konkursu wyłoni laureatów.

Perły Biznesu - statuetki w kształcie mankietów ze spinkami z prawdziwych pereł od 14 lat trafiają do rąk laureatów w kategoriach Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu /fot.: SG / Perły Biznesu - statuetki w kształcie mankietów ze spinkami z prawdziwych pereł od 14 lat trafiają do rąk laureatów w kategoriach Wydarzenie Gospodarcze i Osobowość Biznesu /fot.: SG /

Konkurs wyłania laureatów w dwóch kategoriach - Wydarzenie Gospodarcze 2017 i Osobowość Biznesu 2017. Pierwsza z nich obejmuje wydarzenia, zjawiska i trendy gospodarcze, które pojawiły się na terenie Pomorza Zachodniego w roku 2017. Regulamin konkursu preferuje zjawiska gospodarcze, które charakteryzują się nowoczesnością i oryginalnością, których efektem jest ekspansja rynkowa, innowacje, rozwój inwestycyjny lub zwiększenie liczby miejsc pracy. Nagrody otrzyma organizacja gospodarcza lub instytucja będąca egzemplifikacją powyższych wyróżników. Z kolei w kategorii Osobowość Biznesu mogą być zgłaszane osoby, które w 2017 roku wyróżniły się nieszablonowym, innowacyjnym podejściem przy realizacji projektów związanych z gospodarką i działalnością publiczną.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest dokonanie zgłoszenia według wzoru formularza, który znajduje się na stronie internetowej „Świata Biznesu”, wraz z pisemnym uzasadnieniem w terminie do 29 grudnia 2017 r.

Oceny kandydatur zgłoszonych do konkursu dokona Kapituła Konkursowa, w skład której wchodzą przedstawiciele świata nauki: ekonomiści i inżynierowie oraz szczecińscy publicyści ekonomiczni. Kapitule przewodniczy prof. Stefan Domek, prorektor Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego ds. rozwoju i organizacji uczelni. Uroczyste rozstrzygnięcie konkursu wraz z wręczeniem laureatom statuetek i dyplomów nastąpi w pierwszej dekadzie lutego 2018 roku. Podczas gali Pereł Biznesu wręczone zostaną także wyróżnienia dla startupów „Inspirujący Start”, przyznawane przez Polską Fundację Przedsiębiorczości oraz portal Szczecinbiznes.pl.

Partnerem głównym gali Pereł Biznesu jest Polska Fundacja Przedsiębiorczości.

Szczecinbiznes.pl jest partnerem medialnym konkursu.

Relacja z poprzedniej gali wręczenia nagród Perły Biznesu:

 

mab

Tematy: Perły Biznesu (22) |
aktualizowano: 2017-12-19 05:08
Wszystkich rekordów:

Społeczność