Prezentacje

Prezentacje 2021-04-22

Biznes, bieganie i pomaganie z NCDC. Zapisy ruszyły!

Przed nami VII edycja kultowego Biegu Sztafet Firmowych NCDC Business Race. To będzie szczęśliwa siódemka! Zapisy oraz informacje: ncdcbusinessrace.pl

Patrząc z perspektywy wcześniejszych lat dynamika rozwoju Biegu Sztafet Firmowych była niesamowita. Z roku na rok na linii startu pojawiało się coraz więcej drużyn. Rok 2020 miał być rokiem rekordowym, jednak przyszedł marzec, a z nim pandemia i obostrzenia oraz późniejsze zamknięcia eventów sportowych. Efektem było przesunięcie terminu i zmiana formuły biegu na wirtualny oraz tygodniowa rywalizacja 152 zespołów sztafetowych.

 

Podobnie jak w roku ubiegłym formuła biegu pozostaje ta sama. Tym razem uczestnicy przystąpią do biegowych zmagań w tradycyjnym terminie, pomiędzy 12 a 20 czerwca 2021 roku. Zapraszamy firmy do promowania aktywnego trybu życia, wspólnej zabawy biegowej oraz integracji firmowej. Wszystkie te elementy wpływają na dobrą atmosferę w zespołach, a to przekłada się na dobre relacje i zadowolenie pracowników i pracodawców.

Aukcje charytatywne dla Ingi

Tegoroczny Bieg Sztafet Firmowych odbędzie się pod hasłem „Biegamy Osobno, Pomagamy Razem”. Pomoc kierujemy do ośmiomiesięcznej mieszki Polic Ingi Niedźwieckiej, zmagającej się z najcięższą postacią zaniku mięśni – SMA1, w zbiórce funduszy na terapię genową. W tym celu na stronie https://ncdcbusinessrace.pl/aukcja-charytatywna/aukcje 
uruchamiane będą w cyklach tygodniowych aukcje, podczas których każda firma biorąca udział w NCDC Business Race, będzie mogła wystawić „coś” do licytacji. Tym „czymś” to może być produkt lub usługa firmy, to może być też zupełnie coś innego np. „zwiedzanie waszej firmy”- jeśli uważacie, że macie co pokazać . To może być np. „lunch z Prezesem” jeśli tylko Prezes się zgodzi lub coś zupełnie innego.

Poznajcie pierwsze Aukcje dla Ingi (wystarczy kliknąć w grafikę poniżej):

NCDC Business Race to dobra zabawa i możliwość rywalizacji z innymi firmami jak również realne wsparcie w walce Ingi o szansę na życie.

Zapisy już ruszyły! Dołącz do nas!

 

 

Zapisy oraz więcej informacji na:
www.ncdcbusinessrace.pl
facebook.com/ncdcbusinessrace/

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2021-04-23 15:10
Wszystkich rekordów:

Społeczność