Po godzinach
O renowacji mebli. Spotkanie i wystawa w Starej Rzeźni
Jak odnawiać zniszczone meble? Jakie techniki stosować? Podpowie w niedzielę w Starej Rzeźni Michał Snowacki ze szczecińskiej firmy OliKari. Pokaże też efekty przeprowadzonych przez nich renowacji.
/fot.: Mat. Stara Rzeźnia /
Spotkanie połączone z prezentacją mebli rozpocznie się o godz. 11 w niedzielę 27 sierpnia w Starej Rzeźni (przy ul. T. Wendy 14).
- Pokażemy odnowione przez nas meble. Także w albumach i na tabletach pokażemy meble przed renowacją i po niej – zapowiada Michał Snowacki. - Przedstawimy rozmaite style i kolorystykę.
Michał Snowacki wyjaśnia, że OliKari specjalizuje się w renowacji mebli, ale także produkuje meble i artykuły dekoracyjne z litego drewna. Realizuje także pomysły klientów np. nietypowe zabudowy. Podczas spotkania podzielą się swoimi doświadczeniami.
Wstęp na spotkanie – bezpłatny.
Wszystkich rekordów:


