Po godzinach

Po godzinach 2015-04-22

Siatkarki Chemika Police mają nowego sponsora

Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo zostało partnerem głównym Klubu Piłki Siatkowej Chemik Police S.A. Umowa obowiązywać będzie do końca sezonu 2015/2016. 

Logo PGNiG pojawiło się na koszukach, boisku i bandach reklamowych /fot.: www.chemik-police.com / Logo PGNiG pojawiło się na koszukach, boisku i bandach reklamowych /fot.: www.chemik-police.com /
Tytularnym i strategicznym partnerem głównym klubu pozostaje Grupa Azoty Police.
 
„PGNiG S.A. zdecydowało się na współpracę z klubem Chemik Police z uwagi na osiągnięcia sportowe tej drużyny - zarówno na poziomie krajowym jak i europejskim. Nie bez znaczenia jest także fakt, że województwo zachodniopomorskie, to teren działalności biznesowej spółki. Od wielu lat prowadzone są na tym terenie prace poszukiwawcze i eksploatacyjne” – czytamy w komunikacie prasowym.

Partner cyklu Po godzinach:
 
 
- To wielkie wyróżnienie, że tak renomowana oraz znana w Europie i na świecie firma podjęła z nami współpracę – powiedziała Joanna Żurowska, prezes Klubu Piłki Siatkowej Chemik Police S.A. – Jest to jednocześnie olbrzymie zobowiązanie z naszej strony, aby wynikami sportowymi zaspokoić oczekiwania takich partnerów, jak Grupa Azoty i PGNiG S.A. Nie boimy się jednak trudnych wyzwań i niejednokrotnie udowodniliśmy, że potrafimy się z nich wywiązywać. Zrobimy wszystko i tym razem, aby nasi partnerzy byli w pełni usatysfakcjonowani ze współpracy z Klubem Piłki Siatkowej Chemik Police S.A. – dodała pani prezes.
 
PGNiG S.A. od wielu lat  angażuje się w szereg  działań istotnych  nie tylko dla rozwoju polskiej kultury i sztuki, a także sportu. Od  2010 roku PGNiG S.A. jest sponsorem strategicznym polskiej piłki ręcznej. Spółka - na poziomie lokalnym -  wspiera też inne dyscypliny sportu oraz angażuje się w wiele inicjatyw na rzecz propagowania  zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży.
 
AK
Tematy: Grupa Azoty (29) | PGNiG (11) | Klub Piłki Siatkowej Chemik Police (1) |
aktualizowano: 2015-04-23 12:37
Wszystkich rekordów: