Po godzinach

Po godzinach 2012-10-11

Peter Bronson wygrywa Floating Garden Szczecin Open Presented by Z.Ch. Police

Amerykanin obronił tytuł sprzed roku i w trudnych warunkach osiągnął najlepszy wynik na polu w Binowie po trzech dniach gry.

Peter Bronson, zwycięzca Szczecin Open 2012 /fot.: mab / Peter Bronson, zwycięzca Szczecin Open 2012 /fot.: mab /

Zobacz galerię zdjęć z turnieju: dzień drugi>>

Zobacz galerię zdjęć z turnieju: dzień trzeci>>

Turniej trwał od 8 do 10 października. Finałowa runda była bardzo emocjonująca. Pięciu zawodników było w ścisłej czołówce i dzieliło ich tylko jedno uderzenie. Najbardziej doświadczony z tej stawki Peter Bronson zagrał 73 uderzenia, co dało mu łączny wynik 222. Drugie miejsce zajęli Jakub Ossowski i Malcolm Kokociński uzyskując 228 uderzeń.

Reprezentanci Binowo Park Golf Club zajęli odpowiednio: Maks Sałuda na piątym, a Kacper Bobala na siódmym miejscu.
Zawodnicy grali w bardzo trudnych warunkach atmosferycznych przy padającym deszczu i silnym wietrze.

Bardzo dobrze zaprezentowali się amatorzy reprezentujący Binowo Park Golf Club: Adrian Kaczała i Mateusz Wardyn. Adrian zagrał jedną z najlepszych rund tego turnieju 72 uderzenia, co dało mu wyraźne zwycięstwo w kategorii amatorów i ósme miejsce w klasyfikacji generalnej turnieju. Mateusz Wardyn zagrał finałową rundę z nowym rekordem życiowym 73 i zajął drugie miejsce. Znacznie słabiej spisał się Szwed John Eklund z Slow i w efekcie spadł na trzecią pozycję.

Organizatorzy zapowiadają organizację przyszłorocznej edycji turnieju w sierpniu.