Po godzinach 2016-10-03

Na Łasztowni o Łasztowni, sukcesie w biznesie i nie tylko

Rozwój Szczecina po obu stronach Odry, powrót do pracy po urlopie macierzyńskim, skuteczne startegie działania biznesie oraz twórczość osób głuchych - to tematy wydarzeń tego tygodnia w CKE Stara Rzeźnia.

Łasztownia, Stara Rzeźnia /fot.: ak / Łasztownia, Stara Rzeźnia /fot.: ak /
Zawsze we wtorek: Rozwój metropolitalnego Szczecina
 
Data: 4 października, godz. 18:00
Sala: Sala Iluzjon
Bilety: wstęp
 
Czy Szczecin może stać się prawdziwą metropolią, stolicą regionu po obydwu stronach Odry? Spotkanie poprowadzi Andrzej Łazowski, a dyskusję na ten temat podejmą zaproszeni przez Stowarzyszenie Czas Przestrzeń Tożsamość goście: 
  • Wojciech Hawryszuk – dziennikarz, radiowiec, animator kultury, autor kilku projektów, dzięki którym lokalna społeczność podjęła działalność gospodarczą w branży turystycznej (Pomorski Krajobraz Rzeczny, Akademia Rybna, Jarmark Rybny organizowany w czasie Dni Morza w Szczecinie), twórca GRAMY czyli Festiwalu Młodych Talentów oraz człowiek odpowiedzialny za reaktywację festiwalu FAMA w 1983 roku, który odbywa się w Świnoujściu do dzisiaj.
  • Paweł Bartnik – polityk i samorządowiec, działacz sportowy, radny i były wiceprezydent Szczecina
  • Grzegorz Ferber – prezes szczecińskiego oddziału Stowarzyszenia Architektów Polskich.
 
Kontekstem do rozmów będzie książka "Szczecin-Grabowo" autorstwa dr Bogdany Kozińskiej i Bogdana Twardochleba, wydana z inicjatywy Stowarzyszenia Czas Przestrzeń Tożsamość.
 
Mama wraca do pracy #3
 
Data: 5 października, w godz. 11:00 - 21:00
Sala: Sala Iluzjon
Bilety: 30 zł (dostępne w Kubryku Literackim, rezerwacje: 91 822 84 34 / kubrykliteracki@csl.eu)
 
„Mama wraca do pracy” to kontynuacja cyklu spotkań o tym, jak ze spokojną głową i w poukładaniu oraz bez wyrzutów sumienia wrócić na ścieżkę zawodową. W programie spotkania jest wykład Joanny Dudziak, która od kilku lat prowadzi własną firmę, prelekcja zaproszonego gościa oraz historia mamy powracającej do pracy. Organizatorzy spotkania zapewniają opiekę nad dziećmi. 
 

Partner cyklu Po godzinach:
 
Historie Biznesu: Spotkanie Ludzi Czynu
 
Data: 6 października, godz. 17:00
Organizatorzy: Adam Grzelak, Konrad Wierzelewski i Tomasz Ziółkowski
Więcej informacji: https://web.facebook.com/HistorieBiznesu/
Bilety: od 57 zł (dostępne poprzez hb4.evenea.pl)
 
Elementem przewodnim wydarzenia będą opowieści zaczerpnięte z życia doświadczonych przedsiębiorców jako przykłady osiągania sukcesów, wytyczania celów i ich realizacji krok po kroku, jak również walki o swoje marzenia. Podczas wydarzenia mowa będzie m.in. o tym, jak ważna jest w trakcie tworzenia i rozwoju własnego przedsięwzięcia ciężka praca, pewność siebie, konsekwencja w dążeniu do celu, podjęcie ryzyka, przewidywanie czy planowanie. Historie przedsiębiorców dowiodą, że chcieć – to móc, choć nieraz bywa pod górkę.
 
Uczestnicy konferencji m.in. dowiedzą się jak zwiększyć sprzedaż i jak zacząć inwestować w nieruchomości bez użycia wkładu własnego, otrzymają konkretną wiedzę jak zainwestować własną nadwyżkę finansową, poznają strategie działania przedsiębiorców, dzięki którym osiągnęli aktualne pozycje w biznesie oraz zyskają energię i pomysły do rozpoczęcia własnego przedsięwzięcia.
 
Konferencja będzie również doskonałą okazją do zaprezentowania siebie, własnych firm, organizacji, projektów i nawiązania nowych kontaktów biznesowych – zarówno ze sceny, jaki i podczas części networkingowej.
 
W roli prelegentów wystąpią:
  • Michał Pawłowski, założyciel Replay Dance Studio 
  • Joanna Dudziak, współwłaściciel spółki Dudziak i Partnerzy, Centrum Mediacji i Negocjacji Biznesowych
  • Dominik Brzozak, właściciel Dominik Brzozak Business
  • Piotr S. Wajda, Valores Veri Polski Instytut Prawdziwych Warto, autor popularnej książki ,,Podatek od złudzeń”
 
I edycja Festiwalu Polskiego Związku Głuchych “Otwarci na Kulturę”
 
Data: 9 października, w godz. 10:00 - 16:00
Sala: Sala Iluzjon
Bilety: wstęp wolny
 
Podczas festiwalu pt. „Historia, teraźniejszość, przyszłość” zostaną zaprezentowane różne formy działalności artystycznej głuchych, w tym: wystawy prac, projekcje filmów, występy grup artystycznych, m.in. bębniarzy „Samba para Surdos”, spektakl teatralny, warsztaty fotograficzne na Łasztowni prowadzone przez Olgierda Koczorowskiego. We wspólne działania angażowane będą dzieci, młodzież oraz dorośli zarówno słyszący jak i niesłyszący.
 
Z programem imprezy można zapoznać się na stronie stararzeznia.szczecin.pl
_________
Wszystkie wydarzenia odbywają się w
CKE Stara Rzeźnia, ul. Tadeusza Wendy 14
ak
aktualizowano: 2016-10-03 19:45
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: