Prezentacje

Prezentacje 2020-03-25

Przedstaw swój start-up, znajdź inwestorów i partnerów w Niemczech

Startupy ze Szczecina i Pomorza Zachodniego mogą zgłaszać się do udziału w Pitch-to-Match -  wydarzeniu towarzyszącym targom INKONTAKT zaplanowanym na czerwiec w Schwedt nad Odrą.

16. Targi INKONTAKT będą platformą do nawiązywania kontaktów, rozwijania nowych pomysłów i dzielenia się nimi z innymi. Biorą w nim udział wiodące firmy, instytucje wspierania biznesu, eksperci i inwestorzy z regionu wschodniej Brandenburgii. W tym środowisku odbędą się prezentacje start-upów z obu stron granicy.

Jedną z ważniejszych form prezentacji start-up jest pitch. Dobrze przygotowany pitch decyduje bardzo często o pozyskaniu nowych klientów, odpowiednich inwestorów i innych potencjalnych podmiotów wspierających. Każdy pomysł, każdy podmiot gospodarczy i każdy pitch jest jedyny w swoim rodzaju. Dlatego też w ramach Targów INKONTAKT 2020 chcemy dać młodym przedsiębiorcom szansę zaprezentowania swoich innowacji na forum regionalnym.

Adresujemy naszą ofertę do Ciebie, jeżeli Twój start–up…

  • to niezależne, samodzielne przedsiębiorstwo, które zamierzasz wkrótce utworzyć lub które znajduje się w fazie tworzenia, albo też istnieje nie dłużej niż 3 lata.
  • działa w miarę możliwości w którejś z następujących branż: technika energetyczna, ochrona zdrowia, metalurgia, transport/ mobilność/ logistyka, a także w branży papierniczej i turystycznej. Inne dziedziny wymagające lub nie wymagające specjalnego wyposażenia technicznego także wchodzą w grę. 
  • może zostać przez Ciebie zaprezentowany w języku niemieckim.


Kiedy ?

13 czerwca 2020r.

  • I runda: od godz. 14 do godz. 15  
  • II runda: od godz. 16 do godz. 17


Zgłoszenia: inkontakt-schwedt.de/pl/dla-wystawcow/startups

16 Targi INKONTAKT
Uckermärkische Bühnen Schwedt
Berliner Straße 46/48
16303 Schwedt/Oder
 

 

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2020-03-25 10:08
Wszystkich rekordów:

Społeczność