Prezentacje

Prezentacje 2019-01-09

Zgłoś firmę na spotkanie dla branży budowlanej, wykończeniowej i energetycznej

Międzynarodowa Giełda Kooperacyjną przy targach BUD-GRYF & HOME, która odbędzie się 15 marca w Szczecinie to okazja do znalezienia kontrahentów i współpracowników wśród kilkudziesięciu firm. W dotychczasowych edycjach wydarzenia uczestniczyli przedsiębiorcy z Polski, Niemiec, Finlandii, Szwecji, Czech, Serbii i Turcji. [ARTYKUŁ PROMOCYJNY]

Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna przy targach BUD-GRYF & HOME przyciąga co roku po kilkudziesięciu wystawców z różnych krajów /fot.: ZSRG-SCP / Międzynarodowa Giełda Kooperacyjna przy targach BUD-GRYF & HOME przyciąga co roku po kilkudziesięciu wystawców z różnych krajów /fot.: ZSRG-SCP /

Zgłoszenia

Udział w Giełdzie daje możliwość odbycia bezpośrednich spotkań z potencjalnymi kontrahentami z interesującej nas branży. Aby zgłosić swój udział należy zarejestrować się online w języku angielskim  na stronie imprezy: budgryf2019.b2match.io. W serwisie znajduje się instrukcja w języku polskim, która ułatwia ten proces.

Termin zgłoszenia upływa 1 marca 2019.  Do 11 marca uczestnicy giełdy będą mieli okazję dokonać wyboru partnerów do rozmów, a w dniu 15 marca stawić się w halach targowych przy ul. Struga w Szczecinie, gdzie odbędzie się wydarzenie.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, a uczestnicy mogą na miejscu skorzystać z pomocy tłumaczy.  Profile zgłoszonych uczestników dostępne są na stronie Giełdy, dlatego warto zgłosić się wcześniej i dać się poznać firmom z branży zainteresowanym wydarzeniem.

Szybkie spotkania, długotrwałe efekty

Spotkania biznesowe przy targach, czyli tzw. Giełda Kooperacyjna to szybka i prosta forma nawiązania kontaktów gospodarczych z potencjalnymi partnerami. Przedsiębiorcy spotykają się i poznają swoje oferty w krótkim czasie ok. 30 min. Te krótkie spotkania są zazwyczaj wystarczające do nawiązania pierwszego kontaktu, który przerodzić się może w relację biznesową. Po sygnale do zakończenia rozmowy rozpoczyna się kolejna, umówiona rozmowa przy innym stoliku. Firmy, które zgłoszą swój udział będą mogły wybrać z kim chciałyby porozmawiać podczas tej imprezy. Dzięki temu, w pierwszym dniu targów otrzymają szanse odbycia szeregu rozmów z przyszłymi kooperantami z Polski i z zagranicy. W poprzednich latach uczestniczyło średnio ponad 60 podmiotów, w tym firmy z Niemiec, Finlandii, Czech, Serbii, Szwecji czy nawet Turcji. Giełda to rokrocznie w sumie ponad 120 rozmów, a dodatkowo ok. 200 wystawców i 12 tysięcy odwiedzających na targach BUD-GRYF & HOME.

W poszukiwaniu pracowników

Giełdy Kooperacyjne, to już dość powszechna forma nawiązywania nowych kontaktów gospodarczych, ale to co wyróżnia spotkania przy targach BUD-GRYF & HOME to fakt, że impreza ma wieloletnią tradycję i  towarzyszy największym na Pomorzu Zachodnim targom dla branży budowlanej, energetycznej i wyposażenia wnętrz. Korzyścią dla uczestników jest nie tylko możliwość podjęcia interesujących rozmów z potencjalnymi dostawcami, podwykonawcami, klientami czy usługodawcami, ale również zapoznanie się z aktualnie panującymi trendami na rynku lokalnym i nowymi technologiami w branży. Co więcej, mając na uwadze aktualną sytuację na rynku  pracy, organizatorzy zapraszają do udziału w imprezie agencje pośrednictwa pracy. Jest to więc znakomita okazja do podjęcia rozmów i spróbowania rozwiązania problemów kadrowych w swojej firmie.

Producenci i jednostki naukowo-badawcze

Uczestnik giełdy oprócz szeregu wcześniej zaaranżowanych spotkań może również porozmawiać z wystawcami i naocznie przekonać się o jakości ich produktów. Poza przedsiębiorcami, agencjami pracy z Polski i zagranicy, do udziału w giełdzie zaproszone zostały jednostki naukowo-badawcze z ofertą dla firm. Spektrum możliwości współpracy jest bardzo szerokie i jeśli ma ona doprowadzić do rozwoju firm na rynku lokalnym, to udział w Giełdzie różnych firm i instytucji na pewno nie spotka się z ograniczeniami ze strony organizatorów.

Organizator Giełdy: Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego

Partnerami imprezy są m.in.:

Informacje

Katarzyna Męcińska
Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego
tel.: +48 91 433 02 20
e-mail: k.mecinska@zsrg.szczecin.pl
 

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2019-02-08 18:33
Wszystkich rekordów:

Społeczność