Prezentacje

Prezentacje 2019-02-07

Zainwestuj w handel lub gastronomię w Międzyzdrojach

Są jeszcze wolne lokale w wyjątkowym obiekcie, który powstaje w sercu kurortu. Nowoczesny projekt, doskonała lokalizacja i atrakcyjne warunki współpracy wyróżniają inwestycję spółki Promenada.

Wizualizacja Parku przy Molo /fot.: materiały Promenada Sp. z o.o. / Wizualizacja Parku przy Molo /fot.: materiały Promenada Sp. z o.o. /

W pierwszym kwartale 2019 roku rozpoczyna się budowa centum handlowo-gastronomicznego przy międzyzdrojskiej promenadzie, w pobliżu wejścia na molo, w jednym z najliczniej odwiedzanych miejsc na polskim wybrzeżu (ul. Bohaterów Warszawy, dz. nr ewid. 255/2 obręb 20 Międzyzdroje). Efektowny obiekt będzie przyciągał uwagę nowoczesnym, pełnym naturalnych kształtów designem i przyjaznym otoczeniem z mnóstwem zieleni o parkowym charakterze. Całość zostanie oddana do użytku w 2020 roku. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdą się m.in. nowowybudowane: apartamentowiec i oceanarium.

Inwestor, Promenada sp. z o.o. wynajmie w nowym obiekcie:


Umowa najmu zostanie zawarta na 30 lat, licząc od dnia oddania przedmiotu najmu w posiadanie najemcy. Czynsz najmu będzie wynosić 1000 zł netto za jeden m kw. powierzchni przedmiotu najmu w stosunku rocznym. Warunkiem zawarcia umowy będzie jednorazowa wpłata określonej kwoty tytułem zaliczki na poczet czynszu najmu (120 tys. zł netto w przypadku lokali handlowych i 400 tys. zł netto w przypadku lokali gastronomicznych).

Informacje o wolnych lokalach i warunkach najmu oraz oferty:
Tel. +48 512 007 770, w.wadecka@promenada-miedzyzdroje.pl, promenada-miedzyzdroje.pl
 

Plan lokali handlowych:

Plan lokali gastronomicznych:

Lokalizacja:

Promenada sp. z o. o. jest spółką, w której Gmina Międzyzdroje posiada stuprocentowy udział kapitałowy. Spółka zajmuje się rewitalizacją nieruchomości przy promenadzie, prowadzeniem projektów inwestycyjnych oraz kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami.

Spółka prowadzi działania służące przebudowie terenów niezabudowanych i zabudowanych, będących przeważnie w wieloletnim użytkowaniu przedsiębiorców, które przede wszystkim służą rozwojowi Gminy Międzyzdroje. Zadania spółki obejmują ustalenie i przygotowanie koncepcji rewitalizacji danej nieruchomości, projektowanie, budowa, zarządzanie oraz objęcie nowo powstałego obiektu budowlanego wieloletnimi umowami najmu bądź dzierżawy.

Inwestycje zrealizowane przez Promenada sp. z o. o. to amfiteatr wraz z zapleczem i centrum usług gastronomiczno-handlowych przy promenadzie oraz kawiarnia parkowa w parku zdrojowym im. Fryderyka Chopina.Promenada Sp. z o.o.
ul. Promenada Gwiazd 28 LU4
72-500 Międzyzdroje
+48 512 007 770

www.promenada-miedzyzdroje.pl
w.wadecka@promenada-miedzyzdroje.pl

 

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2019-04-03 08:52
Wszystkich rekordów: