Prezentacje 2017-10-24

Wszystko o nowych technologiach

Ruszyła rejestracja na konferencję kierowaną do firm z sektora IT oraz wszystkich przedsiębiorców ze Szczecina i okolic, którzy szukają innowacyjnych rozwiązań.  Which Way With IT? odbędzie się 16 listopada w Technoparku Pomerania.

W konferencji mogą wziąć udział wszystkie firmy informatyczne, które szukają dodatkowych zleceń, chcą zaprezentować swoje usługi i pokazać nowoczesne rozwiązania.

- W Szczecinie prężnie działa kilka tysięcy firm z branży IT. To jedna z najsilniejszych branż w naszym mieście, która zatrudnia tysiące pracowników. Chcielibyśmy pokazać szczecińskim przedsiębiorcom siłę tego sektora i namówić ich do skorzystania z naszych rodzimych, skutecznych narzędzi dla biznesu – tłumaczy Marek Kubik, prezes Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.

Wiele inspiracji podczas wydarzenia znajdą przedsiębiorcy, którzy chcą, by ich firma lepiej i sprawniej działała, którzy rozglądają się za nowinkami technologicznymi, chcieliby wprowadzić nowatorskie zmiany do swojej firmy, albo szukają podwykonawców z branży IT.

Podczas paneli dyskusyjnych o swoich dotychczasowych doświadczeniach, nowych pomysłach oraz trendach na rynku opowiadać będą eksperci związani z tą branżą od lat. Będzie możliwość zainspirowania się ciekawymi case study, a także wziąć udział w interaktywnych pokazach, strefie wolnego networkingu oraz imprezie integracyjnej.

Zarejestruj się już dziś na Which Way With IT?

www.it-arms-szczecin.eu
16 listopada, g. 10, Technopark Pomerania

Wydarzenie organizuje Agencja Rozwoju Metropolii Szczecińskiej

 

 

artykuł promocyjny

 

aktualizowano: 2017-10-24 11:49
cofnij drukuj do góry
Wszystkich rekordów: