Prezentacje

Prezentacje 2020-05-04

Szczecińska szkoła językowa Presto pracuje w czasie koronawirusa pełną parą

W formie zajęć online uczą się w niej właściciele, szefowie i pracownicy zachodniopomorskich firm, którzy dodatkowo korzystają z 50- lub 80-proc. dofinansowania do kursów.

Dla wielu przedsiębiorców okres pandemii koronawirusa to moment, który warto wykorzystać na podnoszenie kwalifikacji. Jedni mają więcej wolnego czasu, inni szukają nowych okazji do zdobywania klientów. Do rozwoju zachęca też oferta drugiej edycji Funduszu Usług Rozwojowych – projektu, który umożliwia zdobycie dofinansowania działań zmierzających do podnoszenia kompetencji, a przez to konkurencyjności zachodniopomorskich firm.

Aby dobrze wykorzystać czas epidemii warto zapisać się na kurs językowy online z dofinansowaniem w wysokości 50 proc. lub 80 proc. Taką propozycję dla firm z Pomorza Zachodniego ma szczecińska Szkoła Języków Obcych Presto. Zajęcia online prowadzą w niej lektorzy, którzy mają bogate doświadczenie w realizacji szkoleń skierowanych do firm. Najwyższą jakość nauki potwierdzają referencje wielu znanych przedsiębiorstw z regionu, a także fakt, że Presto jako jedyna szkoła językowa w regionie posiada Certyfikat ISO, dzięki czemu zdobyła akredytację Polskiej Agencji Rozwoju Regionalnego do prowadzenia szkoleń refundowanych.

- W poprzedniej edycji projektu przeszkoliliśmy setki firm, zarówno mikro, małych przedsiębiorców, jak i korporacje. W tegorocznej zainteresowanie również jest bardzo duże. Przedsiębiorcy zdają sobie sprawę, że znajomość języków umożliwia znalezienie nowych dróg rozwoju w obecnej sytuacji – mówi Aleksandra Madeja, właścicielka Szkoły Języków Obcych Presto  i podkreśla, że nigdy dotąd przedsiębiorcy nie mieli tak ułatwionego dostępu do środków unijnych na szkolenia, a przy wsparciu Funduszu Usług Rozwojowych polskie kadry mają niepowtarzalną szansę konkurować kompetencjami z największymi graczami na rynku Unii Europejskiej: - Każdorazowo przeprowadzamy audyt potrzeb i tak projektujemy szkolenia, aby przynosiły firmom jak najwięcej korzyści. Dzięki niemu dowiadujemy się o potrzebach naszych Klientów coraz więcej, a nasza oferta wychodzi także poza obszar kursów językowych. Proponujemy przedsiębiorcom i ich pracownikom szkolenia w zakresie rozwoju osobistego oraz kursy branżowe.

Z oferty dofinansowanych szkoleń może skorzystać każdy właściciel lub pracownik pracujący w mikro-, małej lub średniej firmie z województwa zachodniopomorskiego. W zależności od branży, lokalizacji oraz m.in. wieku i wykształcenia pracownika na kurs otrzymać można 50 proc. lub 80 proc. dofinansowania pochodzącego z Działania 6.1 RPO WZ w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

PRESTO Szkoła Języków Obcych
presto.edu.pl


Al. Wojska Polskiego 42, I piętro
70-475 Szczecin

tel./fax: 91 431 99 13
tel.kom.: 793 79 79 77
e-mail: biuro@presto.edu.pl

 

artykuł promocyjny

 

 

 

aktualizowano: 2020-06-03 11:08
Wszystkich rekordów:

Społeczność