Prezentacje

Prezentacje 2021-06-24

Stomatologia jednej wizyty dzięki systemowi CEREC

W obecnych czasach wzrosło zainteresowanie nowymi technologiami, postęp i rozwój cywilizacyjny mają kluczowe znaczenie w nauce. Nowoczesna technologia rozwinęła się w dziedzinie stomatologii. Obecnie ogromną popularnością cieszą się korony, mosty i licówki wykonane metodą cyfrową, które powstają dzięki technologii 3D. Jest to innowacyjna metoda Cerec, oparta na systemie technologicznym CAD/CAM. Protetyka 3D dba o nasz piękny uśmiech. Wszystko dzięki najnowszej technologii o nazwie CEREC.

Dr n. med M.Sc. Master of Oral Implantology Kacper Koryzna wprowadził w Szczecinie nowoczesną technologię CEREC do gabinetu stomatologicznego Dr n. med M.Sc. Master of Oral Implantology Kacper Koryzna wprowadził w Szczecinie nowoczesną technologię CEREC do gabinetu stomatologicznego

Nowe pełnoceramiczne korony, licówki, mosty, ceramiczne plomby, szybkie i bardzo dokładne wypełnianie ubytków, to wszystko dostępne jest w Koryzna Clinic mieszczącej się na szczecińskiej starówce. W Koryzna Clinic to komputer jest głównym narzędziem stomatologa. Najbardziej sprawdzony i najpowszechniej stosowany system CAD/CAM na świecie. Dzięki systemowi CEREC nie trzeba pobierać nieprzyjemnych dla pacjenta wycisków, a docelową pracę można wykonać w gabinecie bez konieczności korzystania z laboratorium protetycznego. Prace wykonane systemem CEREC cechują się najwyższą jakością, dokładnością, szczelnością i estetyką. Cerec daje możliwość wykonania pełnoceramicznych prac protetycznych podczas jednej wizyty, która trwa zaledwie około godziny. Od samego początku wszystko jest wykonane w naszym gabinecie, od konsultacji stomatologicznej po zacementowaniu koron, które dają naturalny wygląd zęba. Korony, które powstają poprzez wykorzystanie tej technologii, są bardzo estetyczne i naturalne. Osobą, która wprowadziła w Szczecinie nowoczesną technologię CEREC do gabinetu stomatologicznego, jest dr n. med. Kacper Koryzna. Absolwent Pomorskiej Akademii medycznej w Szczecinie i Uniwersytetu Goethego we Frankfurcie nad Menem, jest właścicielem prestiżowego i najwyższego tytułu w dziedzinie implantologii stomatologicznej na świecie Master of Science in Oral Implantology. Główny konsultant na zachodnią część Polski firmy implantologicznej Osstem. Ma wieloletnią praktykę w dziedzinie implantologii, regeneracji i przeszczepach kości oraz protetyce 3D. Jego praca to pasja, którą konsekwentnie realizuje szkoląc się za granicą i wykorzystując najbardziej zawansowane technologie na świecie.

Zaledwie w kilka sekund za pomocą skanera wewnątrzustnego lekarz skanuje zęby w formacie 3D. Następnie komputer na podstawie skanu obrazu z jamy ustnej projektuje ząb. Model składany jest pod indywidualny zgryz i warunki w jamie ustnej pacjenta.

Dr n. med M.Sc. Master of Oral Implantology Kacper Koryzna wprowadził w Szczecinie nowoczesną technologię CEREC do gabinetu stomatologicznego.
 Gabinet Stomatologii i Implantologii
ul. Sienna 4/1
70-542 Szczecin
+48 91 812 15 41
+48 607 236 896
koryznaclinic.com

 

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2021-06-24 18:28
Wszystkich rekordów:

Społeczność