Prezentacje

Prezentacje 2017-06-29

Rejsy biznesowe – dla Klientów i Pracowników

Niesztampowe spotkania biznesowe, szkolenia, konferencje oraz imprezy rodzinne – to tylko niektóre z wydarzeń, jakie można zorganizować na pokładach Odra Queen i Peene Queen.

Odra Queen & Peene Queen, najdłużej pływające po szczecińskim porcie jednostki pasażerskie, które umilają swoją obecnością czas mieszkańcom i turystom naszego miasta,  od kilku lat stanowią również świetną alternatywę jako niesztampowe miejsce do organizacji spotkań biznesowych, czy imprez integracyjnych, idealnie wpisując się w wodną tożsamość Szczecina.

Odra Queen

Każda z jednostek dysponuje dwoma pokładami: zamkniętym (klimatyzowanym) oraz otwartym (widokowym) i przewozić może do 140 osób. Na firmową wycieczkę wybrać się można zarówno po Porcie Szczecin, jak i popłynąć do Świnoujścia, Kamienia Pomorskiego, Trzebieży, Stepnicy, Świnoujścia, Gryfina, na wyspę Wolin czy do Ueckermünde.

Na pokładzie obu jednostek istnieje możliwość skorzystania z nagłośnienia i sprzętu multimedialnego. Zamówić można też catering, zarówno w formie bufetów bankietowych (ciepły, zimny) lub grilla. Armator zapewni też na życzenie usługi dodatkowe: występy artystyczne aktorów i muzyków, imprezę taneczną z DJ-em, organizację imprez tematycznych (w rytmach latynoamerykańskich, pirackich etc.)

Odra Queen

Odra Queen

Armator przygotował propozycję skorzystania ze statków w dwóch wariantach:

  • W Klasie Biznes Odra Queen przygotowaną z myślą o organizacji szkoleń, konferencji, bankietów firmowych czy imprez integracyjnych
     
  • W Klasie Turystycznej Peene Queen przygotowaną z myślą o przyjemnym podróżowaniu i pracach warsztatowych podczas rejsów.
     

Dodatkowo Peene Queen jako jednostka przygotowana do organizacji warsztatów dla dzieci młodzieży, spełnią funkcję pływającego laboratorium zdobywania wiedzy, świetnej zabawy i nauki o wodnym szczecinie w zakresie historii, geografii i biologii. Rejsy edukacyjno – krajoznawcze to propozycja alternatywnego sposobu pozyskiwania wiedzy i przełamywania stereotypów.

Odra Queen

Polsteam Żegluga Szczecińska Sp. z o.o.
statki.net.pl
ul. Jana z Kolna 21 B, 71-602 Szczecin
Dział sprzedaży i Rezerwacji:
tel. +48 667 081 055
info@statki.net.pl
 

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2017-07-07 13:04
Wszystkich rekordów:

Społeczność