Prezentacje

Prezentacje 2017-07-10

RSM Poland razem z Poncyljusz i Radź: wspólnie rozwiązujemy problemy lokalnych przedsiębiorców

Nowe biuro, nowe usługi oraz niezmiennie najwyższa jakość – z taką ofertą wchodzi na rynek szczeciński firma RSM Poland, która połączyła siły z Grupą Doradczo-Księgową Poncyljusz i Radź.

Od 3 lipca oddział RSM Poland działa w Kosmos Art & Business Center przy al. Wojska Polskiego 8. To przestronny i elegancki biurowiec klasy A, zlokalizowany w samym sercu miasta, tuż obok budynku po znanym, szczecińskim kinie Kosmos. Przestronne wnętrza, dzięki przyjaznemu designowi oraz wykorzystaniu najnowszych technologii są komfortowym miejscem pracy i spotkań z klientami. Pomimo zmiany adresu, stałe pozostają godziny pracy szczecińskiego biura firmy Poncyljusz i Radź/RSM Poland. Nie zmieniły się również dotychczasowe numery telefonów i w dalszym ciągu istnieje możliwość pozostawienia dokumentów w recepcji.


RSM Poland od 3 lipca działa w komfortowym biurze vis-a-vis budynku słynnego szczecińskiego kina Kosmos.

Nowe usługi i najwyższa jakość

Wraz z pojawieniem się na rynku szczecińskim RSM Poland, zachodniopomorskie firmy zyskują  bezpośredni dostęp do nowych usług.

- Chodzi np. o doradztwo transakcyjne, audyt (również wewnętrzny) i usługę zarządzania ryzykiem –  wyjaśnia Tomasz Beger, Tax Partner w RSM Poland, który rozwija i nadzoruje prace Działu Doradztwa Podatkowego na szczecińskim rynku. - Będziemy mogli również podzielić się zdobytą przez lata wiedzą i doświadczeniami w zakresie współpracy z dużymi korporacjami oraz polskimi firmami, które codziennie borykają się z podatkowymi bolączkami. Z całym przekonaniem zapewniam natomiast, że zmianie nie ulegnie najwyższy standard świadczonych usług, do którego aktualni klienci Poncyljusz i Radź są przyzwyczajeni.

Większy zespół specjalistów

Nie zmieni się również skład zespołu ekspertów, z którym dotychczas współpracowali klienci firmy, jednak grono to z całą pewnością się powiększy. RSM Poland w ciągu najbliższych kilku lat chciałaby podwoić liczbę pracowników: z 60 do 120.

- Nasze wejście na szczeciński rynek oznacza szansę dla wszystkich, którzy rozwój zawodowy wiążą z usługami doradczymi. Prowadzimy i będziemy prowadzić rekrutacje. Zachęcam, żeby zaglądać na naszą stronę internetową, gdzie na bieżąco publikujemy oferty pracy. W całej Polsce zespół RSM liczy już ponad 200 profesjonalnych pracowników. Są wśród nich doradcy podatkowi, biegli rewidenci, księgowi, specjaliści z zakresu kadr i płac, prawnicy oraz doświadczeni konsultanci. Zapewniamy pracę w dynamicznym, profesjonalnym środowisku, dającym możliwość ciągłego rozwoju – mówi Tomasz Beger.

Jego słowa znajdują potwierdzenie w liczbach. W wyniku połączenia z Poncyljusz i Radź, RSM Poland znacząco awansowała na liście największych firm doradztwa podatkowego w Polsce. W zestawieniu wiodących firm według liczby doradców podatkowych, opublikowanym 23 czerwca 2017 roku przez dziennik „Rzeczpospolita”, RSM Poland zajęła 19. miejsce w kraju, notując awans o siedem pozycji.


Tomasz Beger, Tax Partner w RSM Poland

- Naszym nadrzędnym celem jest ciągły rozwój i objęcie pozycji jednej z największych w Polsce firm księgowych, audytorskich i doradczych. Uznaliśmy, że połączenie z Poncyljusz i Radź – marką najsilniejszą w regionie – z całą pewnością pomoże nam w jego osiągnięciu. Liczymy na współpracę zarówno z polskimi, jak i zagranicznymi inwestorami, którzy coraz częściej decydują się prowadzić swoje interesy właśnie w Szczecinie i najbliższej okolicy. Mamy doświadczenie w obsłudze takich klientów, dlatego naszą przyszłość w województwie zachodniopomorskim widzę w jasnych barwach – stwierdza Tomasz Beger.

- Dzięki włączeniu firmy Poncyljusz i Radź w struktury RSM Poland będziemy lepiej wykorzystywać synergie i szanse, jakie pojawiają się nie tylko na terenie Szczecina, ale też całej Polski. Jesteśmy przekonani, że połączenie sił i działanie pod marką RSM wzmocni naszą obecność na rynku, co z kolei zaowocuje nowymi możliwościami zarówno dla naszych klientów, jak i pracowników – dodaje Sebastian Goschorski, Accounting
& Payroll Partner w RSM Poland.


Sebastian Goschorski, Accounting
& Payroll Partner w RSM Poland.


 

RSM Poland
Oddział Szczecin
Kosmos Art & Business Center
Al. Wojska Polskiego 8
70-471 Szczecin
rsmpoland.pl/pl/offices/szczecin
office@rsmpoland.pl
Tel. +48 91 4232 041
 

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2017-08-03 13:10
Wszystkich rekordów:

Społeczność