Prezentacje

Prezentacje 2019-06-13

Profesjonalne maty wejściowe powstają pod Szczecinem

Maty wejściowe podszczecińskiej firmy BKF System znajdują nabywców od Włoch po Japonię. Firma dostarcza najwyższej jakości rozwiązania dla coraz większej liczby firm w okolicach Szczecina. Jej klientami są m.in. deweloperzy, firmy budowlane, właściciele eleganckich salonów samochodowych i centrów handlowych, a także właściciele domów jednorodzinnych.

Wchodząc do centrum handlowego, biurowca, fabryki czy szkoły, mało kto zwraca uwagę na znajdującą się pod nogami matę wejściową. A to dzięki tej „wycieraczce” większość brudu z butów zostaje na zewnątrz budynku. BKF System wchodząca w skład grupy BKF, znanej najbardziej z branży myjni samochodowych, od 20 lat doskonali te produkty. Obecnie jej rozwiązania kupują najbardziej wymagający klienci – sieci handlowe, salony samochodowe, obiekty użyteczności publicznej.

Produkty BKF System wyróżnia bezkompromisowa jakość. Firma udziela na nie dożywotniej gwarancji. Maty produkowane są z wysokiej jakości aluminium, a wieloletnie doświadczenie sprawia, że są niemal niezniszczalne.

- Wytrzymują nacisk do 200 kg na cm kw. Można po nich z powodzeniem jeździć np. wózkami widłowymi – mówi Magdalena Budyłowska z BKF System.

W produkcji mat BKF System wykorzystuje opatentowane rozwiązanie polegające na montażu metodą pióro-wpust. Sprawia to, że całość jest solidnie połączona i spasowana, dzięki czemu montaż jest prosty, a konstrukcja wytrzymuje dziesięciolecia.Maty mogą też mieć niepowtarzalny design, dzięki czemu oferowane przez BKF System produkty są doskonałą wizytówką różnego rodzaju budynków użyteczności publicznej, centrów handlowych, czy eleganckich salonów samochodowych. Dzięki zastosowaniu LogoMaty możliwe jest wykonanie dowolnego znaku graficznego – w dowolnym kształcie i rozmiarze. Dostępna we wszystkich profilach aluminiowych i mosiężnych, będących w ofercie BKF System, LogoMata to doskonałe podkreślenie prestiżu każdego wejścia, przy zachowaniu wyjątkowych właściwości czyszczących.

Maty wejściowe BKF System w rejonie Szczecina spotkamy m.in. w:

  • Salonie Samochodowym Drewnikowski
  • Centrum Medycznym Dom Lekarski
  • Kawiarni Columbus Cafe Piastów
  • Szczecin Business Plaza
     Firma BKF została założona w 1989 roku i prężnie się rozwijając w niespełna 10 lat stała się liderem branży czystościowej na polskim rynku. Najbardziej znana jest na rynku jako producent myjni bezdotykowych, ale obecnie w asortymencie ma również środki chemiczne, sprzęt ręczny do sprzątania oraz maszyny czyszczące takie jak: odkurzacze, zmywarki (automaty szorujące), zamiatarki oraz profesjonalne maty wejściowe. Firma BKF jest odpowiedzią na potrzeby i problemy wszystkich tych, którzy działają w branży utrzymania czystości.

BKF System
bkfsystem.pl
bkfsystem@bkfsystem.pl

Magdalena Budyłowska
tel. 91 8147 179
kom.  609 139 381


artykuł promocyjny
 

aktualizowano: 2019-09-09 10:41
Wszystkich rekordów: