Prezentacje

Prezentacje 2017-05-22

Produktywność w erze cyfryzacji

Perspektywy rozwoju firm z północnej Polski na rynkach międzynarodowych. Spotkanie dla menedżerów przedsiębiorstw produkcyjnych odbędzie się 13 czerwca w Szczecinie.

Rejestracja i informacje o wydarzeniu: http://www.monitorerp.com/pl/event2017/index.html

Firmy z regionu zachodniopomorskiego znajdują się w strategicznym położeniu geograficznym, na styku największych rynków międzynarodowych – Niemiec i krajów skandynawskich. Tworzy to wyjątkową szansę rozwoju, ale również wiąże się z wyzwaniem dotyczącym spełnienia specyficznych wymagań. Działanie w łańcuchach dostaw międzynarodowych producentów oznacza konieczność sprostania oczekiwaniom związanym z jakością, terminowością dostaw i sprawną komunikacją. Odpowiedzią na powyższe wyzwania okazują się być cyfrowe narzędzia wspomagające zarządzanie firmą wytwórczą.

Rynek firm wytwórczych co roku stawia przed firmami produkcyjnymi nowe wyzwania. Coraz trudniej jest konkurować opierając swoją strategię jedynie na niższej cenie. W ostatecznym rozrachunku to wiedza, doświadczenie oraz umiejętne wykorzystanie nowoczesnych technologii zadecyduje o sukcesie. Niezbędne know-how oferują specjalistyczne firmy doradcze, organizacje pozarządowe oraz dostawcy usług IT dla przemysłu. Menedżerowie firm produkcyjnych muszą posiadać odpowiednie narzędzia, aby móc skutecznie konkurować w środowisku międzynarodowym.

Podczas spotkania „Produktywność w erze cyfryzacji” przedstawimy:

  • jak współpracować z dużymi firmami na rynkach globalnych
  • jak podnieść swoją konkurencyjność, dzięki narzędziom informatycznym
  • jakie oczekiwania mają firmy międzynarodowe względem firm produkcyjnych


Systemy informatyczne pozwalają spełnić wymagania rynku

W trakcie spotkania goście poznają przykłady wykorzystania nowoczesnych narzędzi informatycznych w firmie Klippan Safety. W portfolio firmy znajduje się kilkaset różnego rodzaju produktów, od pasków do mocowania gaśnic, po sieci czy pasy zabezpieczające łóżka w kabinie ciężarówek. Rozwiązania nie tylko muszą spełniać wymogi bezpieczeństwa, ale również cechować się wysoką estetyką i jakością, gdyż tego wymagają marki prestiżowe, do jakich zaliczają się klienci Klippan Safety. Oznacza to, że firma musi maksymalnie wykorzystywać swoje zasoby. Nie byłoby to możliwe bez wsparcia systemu klasy ERP.

Współorganizatorem spotkania jest Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie.

Patronat medialny: Głos Szczeciński, Nasze Miasto.

Bezpośrednia rejestracja: PRZEJDŹ DO FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO>>

UDZIAŁ W SPOTKANIU JEST BEZPŁATNY. Liczba miejsc ograniczona. Organizator potwierdzi udział w spotkaniu. Po części oficjalnej zapraszamy na lunch oraz dyskusję.

Dla kogo?: Kadra zarządzająca ze średnich i małych firm produkcyjnych.
Kiedy?: 13 czerwca 2017 r., godz. 9.30 – 14.30
Gdzie?: Północna Izba Gospodarcza w Szczecinie, Al. Wojska Polskiego 86, Szczecin

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2017-05-30 11:12
Wszystkich rekordów:

Społeczność