Prezentacje

Prezentacje 2019-12-13

Poprowadź restaurację w najmodniejszym miejscu Szczecina!

Ten biznesowy sukces jest właściwie na wyciągnięcie ręki! Po pięciu latach kończy się umowa z dotychczasowym dzierżawcą restauracji w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia. Spółka CSL, właściciel lokalu, poszukuje dzierżawcy, który poprowadzi lokal.

Restauracja jest w pełni wyposażona, a lokalizacja, czyli Stara Rzeźnia ma doskonałą pozycję na rynku i rozpoznawalność. To wielka szansa dla przedsiębiorcy działającego na rynku gastronomicznym, jak i dla osób, które kochają kuchnię i chcą rozpocząć swoją przygodę z tą branżą.

Setki klientów i dziesiątki imprez okolicznościowych każdego miesiąca. Restauracja w tym miejscu to gwarancja sukcesu.

Każdego miesiąca restauracja Stara Rzeźnia odwiedzana jest przez setki klientów. Ze względu na swoją lokalizację i bliską współpracę z centrum kultury, w tym miejscu odbywa się szereg wydarzeń, a mieszkańcy miasta lubią organizować na Łasztowni wydarzenia okolicznościowe takie jak: obiady ślubne, obiady komunijne, urodziny czy inne imprezy okolicznościowe. Prowadzenie restauracji w takim miejscu to niemal gwarancja sukcesu: – Jest to świetne miejsce, które ma absolutnie niezwykły klimat. Przedsiębiorca z pomysłem może prowadzić tu wysublimowaną restaurację, z dobrą kuchnią. Teren Łasztowni jest obecnie sercem Szczecina, a potencjał miejsca rośnie właściwie z miesiąca na miesiąc. Szukamy partnera z pasją, który sprawi, że to miejsce będzie jeszcze lepiej funkcjonować. Chcemy, by o tej restauracji mówili szczecinianie, ale i wszyscy turyści, którzy tłumnie odwiedzają Łasztownię – mówi Laura Hołowacz, Prezes Grupy CSL.Restauracja to miejsce na ponad 150 osób. Rocznie w Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia odbywa się ponad 200 wydarzeń o charakterze biznesowym, a także duże wydarzenie organizowane na Łasztowni generuje w niej ruch. W sezonie letnim restauracja posiada własny ogródek, który również jest tłumnie odwiedzany.  

Kto może poprowadzić restaurację?

Do rokowań mogą przystąpić osoby fizyczne, prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej (także spółki cywilne i konsorcja), które złożą pisemną odpowiedź na zaproszenie do rokowań, wykażą niezbędne doświadczenie oraz zdolność finansową do poprowadzenia restauracji. Warunkiem udzielenia szczegółowych informacji dotyczących projektu jest złożenie zapraszającemu oryginalnie podpisanego oświadczenia o zachowaniu poufności, którego treść opublikowana jest na stronie internetowej firmy CSL oraz Centrum Kultury Euroregionu Stara Rzeźnia.Postępowanie jest dwuetapowe. W pierwszym etapie dokonana zostanie ocena odpowiedzi na zaproszenie, w szczególności w zakresie doświadczenia i zdolności finansowej, jak również oceniona zostanie koncepcja zagospodarowania i prowadzenia „Restauracji Rzeźnia” wchodzącej w skład realizowanego projektu Kulturalna Łasztownia. Następnie przeprowadzone zostaną indywidualne rozmowy biznesowe, których tematem będzie m.in. omówienie formy współpracy, warunków finansowych, warunków przekazania pomieszczeń, warunków korzystania z przekazanego sprzętu i wyposażenia.   Szczegółowy regulamin zasad udziału w rokowaniu oraz niezbędne oświadczenia i deklaracje:
csl.com.pl/category/aktualnosci/

Informacje:

Laura Hołowacz: laura.holowacz@csl.eu
Anna Herman: anna.herman@csl.eu, 609 189 501

 

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2019-12-13 10:58
Wszystkich rekordów: