Prezentacje

Prezentacje 2018-08-28

Osiedle Śliwkowe: Spokój w nowoczesnym wydaniu

Komfortowe osiedle powstaje w podszczecińskich Warzymicach. Tarasy na dachach, windy, estetyczna architektura – oto atuty najnowszej inwestycji szczecińskiej firmy Gryf Development.

Osiedle Śliwkowe, Warzymice /fot.: Gryf Development / Osiedle Śliwkowe, Warzymice /fot.: Gryf Development /

Pierwszy etap osiedla jest w realizacji. W trzech trzykondygnacyjnych budynkach znajdzie się łącznie 60 mieszkań – od 40 do 126 m kw. Najmniejsze będą miały po dwa pokoje. Największe, z antresolami, dają możliwość aranżacji do pięciu.

- Szczególnie w największych, dwupoziomowych mieszkaniach możliwość aranżacji układu ścian działowych jest bardzo duża. Dodatkowo pomagamy w ich planowaniu, tak aby każdy znalazł najdogodniejsze rozwiązanie dla siebie – mówi Urszula Zapolska, kierownik działu handlowego Gryf Development.

Mieszkania na Osiedlu Śliwkowym są nie tylko przestronne, ale również świetnie położone względem stron świata. Wszystkie maja największe okna od strony południowej, dzięki czemu są słoneczne i jasne. Mieszkania na parterach mają ogródki. Największe z nich przekraczają nawet 300 m kw. powierzchni. Właściciele pozostałych cieszyć się będą balkonami (do 16 m kw.), loggiami lub tarasami na dachach.

- Tarasy na dachach to nowość w tej okolicy, podobnie jak windy w każdej klatce schodowej, zjeżdżające do poziomu -1 – zwraca uwagę Urszula Zapolska. W podziemnej kondygnacji znajdą się komórki lokatorskie przynależne do każdego mieszkania oraz garaże o powierzchni około 21 m kw. Zadbaliśmy również o odpowiednią liczbę naziemnych miejsc parkingowych.

Mieszkańcy osiedla Śliwkowego będą mogli dojechać do domów od strony al. Śliwkowej. Będą też mieli wygodny dostęp do drogi nr 13 dzięki zagwarantowanej służebności gruntowej.

Połączenie komfortu i estetyki

Projekt, utrzymany w jasnej kolorystyce, powstał w pracowni B-Studio. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym a także wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów wykończeniowych oferowane mieszkania łączą w sobie funkcjonalność i estetykę. Generalnym wykonawcą jest Gryf Development, który ma na koncie wiele udanych inwestycji i zadowolonych klientów.

Tu warto zamieszkać

Warzymice wraz z pobliskim Przecławiem ewoluują z roku na rok i przekształcają się na korzyść mieszkańców. Powstają nowe obiekty usługowe, linie autobusowe zmieniają trasy, rozbudowuje się infrastruktura drogowa, aby jeszcze bardziej usprawnić komunikację z centrum Szczecina. W okolicy przybywa tras rowerowych i obiektów rekreacyjnych.

Ceny mieszkań na Osiedlu Śliwkowym wynoszą od 5250 do 5600 zł za m kw. Rozkład i dostępność lokali można szybko sprawdzić na stronie inwestycji.

Gryf Development Sp. z o.o. Sp.k.
www.gryfdevelopment.pl

ul. Storrady Świętosławy 1
(przy ulicy Jana z Kolna) piętro I, pokój nr 101
71-602 Szczecin
Tel.: 91 812 72 38
Tel.: 91 812 72 39
Tel. kom.: 508 296 900
gd@gryfdevelopment.pl
 

 

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2018-09-11 10:41
Wszystkich rekordów: