Prezentacje

Prezentacje 2018-03-28

Największy wybór nieruchomości w regionie, czyli DobryAdres.pl

W marcu br. ruszył portal Dobryadres.pl oferujący ogłoszenia biur nieruchomości z województwa zachodniopomorskiego. Projekt szybko zyskał rozgłos w środowisku obrotu nieruchomościami i wzbudził zainteresowanie nie tylko lokalnych pośredników, ale także pośredników z innych części Polski.

Strona powstała z inicjatywy Zachodniopomorskiego Stowarzyszenia Pośredników Obrotu Nieruchomości. Do członkowstwa w DobryAdres.pl przystąpiły biura nieruchomości należące do ZSPON, ale także zupełnie niezrzeszone, regionalne biura obrotu nieruchomościami. Lista partnerów, czyli biur dostarczających na stronę ogłoszenia, wciąż jest otwarta.

- Aktualnie 111 biur nieruchomości dostarcza nam ponad 20,5 tys. ogłoszeń, co czyni nas największym portalem ogłoszeniowym nieruchomości w rejonie Pomorza Zachodniego. To dla nas ogromny sukces - mówią członkowie zespołu.

Portal umożliwia swoim użytkownikom przeglądanie i zamieszczanie ofert sprzedaży i wynajmu nieruchomości. Na stronie można znaleźć oferty domów, działek, mieszkań, lokali oraz obiektów w podziale ze względu na: oferty oraz konkretne biuro nieruchomości. Ponadto portal udostępnia wiele informacji ważnych z perspektywy klienta, związanych z tematem obrotu nieruchomości - wszystko w formie Poradnika, który tworzą doświadczeni Partnerzy inicjatywy.

Działania DobryAdres.pl można obserwować również w kanałach social media - na Facebooku oraz Instagramie.  W przeciągu niecałego tygodnia fanpage zdobył blisko 600 polubień, a reakcje internautów na posty - w postaci polubień, komentarzy i udostępnień - są liczne. W pierwszym tygodniu funkcjonowania, portal odwiedziło ponad 10 tys. unikalnych użytkowników. Pokaźny rekord odwiedzin padł po dwóch tygodniach od startu i wyniósł ponad 3 tys. unikalnych użytkowników.

Jak widać DobryAdres.pl został entuzjastycznie przyjęty wśród odbiorców prywatnych i w środowisku nieruchomości. Niewątpliwą zaletą portalu jest to, że współtworzą go biura nieruchomości, które po ostatnich podwyżkach na innych portalach ogłoszeniowych, wzięły sprawy w swoje ręce.

- DobryAdres.pl to portal, o którym na pewno będzie jeszcze głośno, ponieważ dokładamy wszelkich starań, aby  cały czas rozwijać swój potencjał. Z nami na pewno znajdziesz DobryAdres.pl - przekonuja jego twórcy.

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2018-03-28 14:16
Wszystkich rekordów: