Prezentacje

Prezentacje 2019-04-01

Na styku biznesu z HR-rem

Już 21 maja w Hotelu Radisson odbędzie się trzecia edycja konferencji #HRSzczecin. Można z  całą pewnością powiedzieć, że jest to unikatowe wydarzenie na mapie Szczecina. Jego poprzednie edycje z dynamicznym impetem wkroczyły na ogólnopolski rynek, kreując największą na Pomorzu Zachodnim konferencję dotyczącą kapitału ludzkiego.

#HRSzczecin dedykowane jest przede wszystkim przedsiębiorcom, którzy odważnie stawiają na rozwój swoich firm, osobom zainteresowanym dynamizacją sieci networkingowej, właścicielom dużych, średnich i małych przedsiębiorstw, HR-owcom nastawionym na działanie, doradcom personalnym, szkoleniowcom, a także wszystkim tym, którzy chcą wiedzieć więcej.

- Do dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem każdorazowo zapraszamy fantastycznych ekspertów, którzy działają na styku biznesu z HR-em. Stawiamy na osoby, które łączą kompleksowość wiedzy wraz z umiejętnościami erudycyjnymi i dużą energią, aby treści były przekazywane w najlepszy możliwy dla odbiorców sposób. Wydarzenie po raz trzeci poprowadzi nieoceniona Beata Tadla, która jest nie tylko wielką profesjonalistką, ale także ciepłą i mądrą osobą. – opowiada Katarzyna Opiekulska, Dyrektor Generalny LSJ HR Group  i dodaje - Serdecznie zapraszam wszystkich, którym zależy na budowaniu zaangażowanych i zmotywowanych zespołów. Obiecuję Państwu merytorykę na najwyższym możliwym poziomie.

Poruszane zagadnienia koncentrować się będą wokół aktualnej sytuacji na rynku pracy – zarówno ze strony pracodawcy, jak i pracobiorcy. Zaproszeni liderzy opinii analitycznie odpowiedzą na pytanie, dlaczego rzetelny i solidny pracodawca to najlepszy benefit, dzięki któremu możliwy jest rozwój organizacji i jej pracowników.

- Grono prelegentów tworzą cenieni profesjonaliści. Wszechstronność ich wiedzy, wieloletnie doświadczenia, sposób przekazywania informacji i doskonałe umiejętności współpracy gwarantują zachowanie najwyższych standardów konferencyjnych w Polsce – zapewnia Aleksandra Kowalczykowska, PR&Marketing Manager LSJ HRGroup.

Wśród prelegentów #HRSzczecin 2019 znajdą się zatem:  profesor Jerzy Bralczyk, Anna Macnar (CEO w HRM Institute), Natalia Suska (CEO of NEUROHM), Dominika Komorowska (autorka Akademii Lidera), Krzysztof Hillar (trener komunikacji w biznesie), Monika Sielicka (Dyrektor Działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi w Sodexo Benefits&Rewards Services Polska Sp. z o.o.), Marzena Budziszewska (HR Manager CEE in De Lage Landen Leasing Polska SA.), czy też Maciej Noga (założyciel portalu Pracuj.pl). I nie jest to pełna lista zaproszonych gości.

Znamienite grono prelegentów to nie jedyny argument przemawiający za udziałem w #HRSzczecin 2019. Najważniejszą bowiem wartością będą poruszone tematy, m.in.:

  • co zaskakującego kryje się w idei nowego typu przedsiębiorcy
  • jak radzić sobie z różnicami międzypokoleniowymi w zespołach
  • jak przygotować strategię EB i dlaczego bez niej trudno jest prowadzić konkurencyjny biznes
  • jak operować wartościami w argumentacji
  • co metody neuromarketingowe mogą wnieść do komunikacji wewnątrz organizacji
  • jaką rolę odgrywa HR w obliczu transformacji cyfrowej.


Można śmiało powiedzieć, że 21 maja Szczecin ponownie stanie się HR-ową stolicą Polski. Wszyscy, którzy są gotowi na merytoryczną eksplozję wiedzy mogą zakupić bilet na stronie hrszczecin.pl

Termin: 21 maja 2019
Miejsce: Hotel Radisson Blu
Bilety: hrszczecin.pl
Cena: 349 zł (w cenie przerwa kawowa, lunch, materiały konferencyjne)
 


 

 

artykuł promocyjny

 

aktualizowano: 2019-04-01 10:41
Wszystkich rekordów: