Prezentacje

Prezentacje 2020-03-06

NCDC Business Race: Well-being, integracja i świetna zabawa dla wszystkich [ZGŁOŚ FIRMOWĄ DRUŻYNĘ]

W 2020 roku Bieg Sztafet Firmowych NCDC Business Race odbędzie się po raz szósty. W pierwszej edycji w 2015 roku wzięło udział 107 sztafet z ponad 100 firm. W 2019 liczba sztafet wzrosła do 368. Wiele firm zgłosiło do biegu po kilka, a nawet kilkanaście zespołów.

NCDC Business Race /fot.: mat. organizatorów / NCDC Business Race /fot.: mat. organizatorów /

Od kilku lat bieganie cieszy się coraz większą popularnością, nic więc dziwnego, że firmy odkryły w bieganiu możliwość na integrację zespołu oraz budowanie swojego wizerunku jako firmy dbającej o zdrowie i kondycję fizyczną swoich pracowników.

W ostatnim czasie na popularności zyskuje pojęcie well-being, czyli dbanie o dobre samopoczucie pracowników. Pracodawcy zaczynają dbać o te aspekty zapewniając swoim zespołom coś więcej niż tylko karnet na siłownie i prywatną opiekę medyczną. Jednym z podejmowanych przez nich działań jest angażowanie pracowników w akcje sportowe.

My proponujemy wersję takiego wydarzenia sportowego przeznaczoną dla firm, wierząc że wspólne treningi doskonale integrują zespół. Tego rodzaju przedsięwzięcia pozwalają na rozwój konkretnych cech i umiejętności, takich jak współpraca w zespole czy dążenie do osiągnięcia wspólnego celu. Sportowa rywalizacja pozwala również scalić zespół i zbudować dobrą atmosferę. Mówimy zatem o aspektach, które mają olbrzymie znaczenie w realizacji zawodowych obowiązków i mogą przynieść firmie wiele wymiernych korzyści.

W tym roku w ciągu niecałego miesiąca od uruchomienia zapisów na liście startowej jest już ponad 100 drużyn. Limit uczestników wynosi 500 sztafet więc nie można zwlekać z zapisami.

Zapisy oraz więcej informacji na:
www.ncdcbusinessrace.pl
facebook.com/ncdcbusinessrace/

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2020-03-06 11:47
Wszystkich rekordów: