Prezentacje

Prezentacje 2017-12-10

Myjnia ''Dziesiątka BKF'': czysty biznes

Wiele opcji mycia oraz wygodne formy płatności sprawiają, że z Myjni Dziesiątka BKF przy ul. Gdańskiej 16B coraz chętniej korzystają kierowcy, klienci flotowi, firmy transportowe i korporacje taksówkowe. - Naszym celem było stworzenie najlepszej samoobsługowej myjni w Szczecinie. Udało się - mówią jej twórcy.

Znajdująca się przy drodze krajowej nr 10 myjnia (stąd jej nazwa), ulokowana jest na trasie prowadzącej na prawobrzeże Szczecina. Co szczególnie przyciąga do niej kierowców? Po pierwsze liczba stanowisk. Jest ich aż sześć, więc często od razu można zacząć na niej mycie. Po drugie - rzadko spotykane gdzie indziej opcje, takie jak program aktywnej piany i szczotki. Aktywna piana to innowacyjny program mycia wstępnego, który dodatkowo rozpuszcza brud przed myciem zasadniczym. Natomiast szczotka (wykonana z bezpiecznego dla karoserii końskiego włosia) przydaje się, gdy chcemy usunąć szczególnie uporczywe zabrudzenia. Do dyspozycji klientów są również cztery stanowiska, na których można gruntownie odkurzyć wnętrze auta.

Dziesiątka wyróżnia się również na tle innych myjni szerokim wyborem form płatności. Za mycie możemy zapłacić gotówką (monetami i banknotami, dzięki zamontowanej rozmieniarce) oraz zbliżeniowo, wykorzystując karty płatnicze. W najbliższych tygodniach udostępniona zostanie nowa wersja aplikacji Be Loyal, która umożliwi nie tylko płatność telefonem.

Aplikacja, bonusy i oferta dla firm

Aplikacja umożliwi także wygodne otrzymanie faktury VAT oraz korzystanie z atrakcyjnego programu lojalnościowego. Przy doładowaniu karty klient myjni otrzyma dodatkowy bonus - w wysokości nawet do 20 proc., w zależności od obowiązującej promocji. Natomiast na początku 2018 roku startuje konkurs, w którym nagrodą główną będzie bezpłatne mycie auta przez cały rok. Aby go nie przegapić warto obserwować profil Dziesiątki na Facebooku.

- Aplikacja mobilna będzie wygodnym rozwiązaniem zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, które potrzebują faktury VAT za mycie swoich aut. Dziesiątka BKF stawia sobie za cel pozyskanie klientów flotowych, firm transportowych i korporacji taksówkowych - tłumaczy Piotr Andrzejewski, właściciel myjni.

Będzie druga "Dziesiątka"

Myjnię przy ul. Gdańskiej 16B odwiedza coraz więcej kierowców.
- Po jej przejęciu od poprzedniego właściciela postanowiliśmy dać jej drugie życie, stworzyć najlepszą myjnię w całym Szczecinie oraz zaoferować klientom największy wybór spośród mycia bezdotykowego. I jak się okazuje, jest to bardzo dobry kierunek, praktycznie od początku nowego startu widzimy wzrost obrotów - tłumaczy Piotr Andrzejewski i już zapowiada start drugiej “Dziesiątki”, zlokalizowanej w sercu prawobrzeża, przy ul. Jasnej. Jak zapewnia właściciel, będzie ona miała taki sam wysoki standard jak jej imienniczka zlokalizowana przy ul. Gdańskiej. Na tym nie koniec: - W naszej komunikacji będziemy stawiać na nietypowe formy marketingu. Planujemy wydarzenia typu graffiti eco-jam, szkolenia motoryzacyjne oraz działania z obszaru CSR - dodaje Piotr Andrzejewski.


10.bkf.pl
facebook.com/10bkfpl

artykuł promocyjny

 

aktualizowano: 2017-12-18 14:31
Wszystkich rekordów: