Prezentacje

Prezentacje 2020-11-02

MyTrendyPhone - skandynawska siła z akcesoriami GSM na polskim rynku

MyTrendyPhone to duński sklep internetowy oferujący bogaty wybór akcesoriów do telefonów komórkowych, iPadów i tabletów, a także gadżety i różnorodny  sprzęt Bluetooth. Asortyment ponad 100 000 różnych produktów i przystępne ceny zapewniły im mocną pozycję w kilkunastu krajach europejskich, w tym w Skandynawii, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji, a od 2019 roku w Polsce.

Zdobywający rzesze zadowolonych klientów sklep internetowy rozpoczął działalność w 2003 roku i w ciągu 17 lat stał się jednym z największych sklepów ze sprzętem telefonii komórkowej w Europie z ponad 5 milionami zadowolonych klientów. Zespół MTP liczy 300 pracowników na całym kontynencie, a oferta na stronie obejmuje wszelkiego rodzaju akcesoria do telefonów komórkowych, ale także akcesoria do tabletów, laptopów i komputerów stacjonarnych oraz inne gadżety, a także same urządzenia, takie jak: telefony bez abonamentu.

Oferujemy sprzęt i urządzenia czołowych światowych marek w konkurencyjnych cenach.W naszym sklepie internetowym szybko i łatwo możesz zamówić wszystkie nowości z świata technologii: od sprzętu i urządzeń firm: Apple, Samsung, Huawei, HP, LG lub Asus, po akcesoria ochronne do telefonów: etui, obudowy, szkła hartowane na ekran oraz szereg gadżetów i urządzeń, wykorzystujących technologię Bluetooth, takich jak słuchawki, mini projektory, głośniki i wiele innych.

Online sklep MyTrendyPhone, dzięki przyjaznemu dla klienta designowi, zapewnia komfortowe i błyskawiczne zakupy, jak również szybką i bezpieczną dostawę do domu lub wybranego punktu odbioru. Ponieważ nasz magazyn znajduje się w Szczecinie, towary na terytorium Polski, są wysyłane szybko i z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa.

Poza bezpieczną dostawą, dzięki akredytacji przez Trustwave, nasz sklep zapewnia bezpieczne płatności, bez ryzyka przejęcia danych osobowych klientów.

Mimo, że oferujemy bardzo konkurencyjne ceny towarów, dajemy naszym klientom 30-dniową gwarancję ceny, co oznacza, że jeśli w ciągu 30 dni od zakupu, znajdą ten sam produkt w niższej cenie, zwrócimy różnicę.

Dodatkowo oferujemy program lojalnościowy Club Trendy, dający naszym stałym klientom zniżki na zakupy, jak również udział w konkursach z nagrodami. Poza tym, każdy może znaleźć szereg rabatów i promocji w związku z wydarzeniami i świętami, takimi jak: Black Friday, czy Boże Narodzenie.

Zachęcamy do odwiedzenia MyTrendyPhone i sprawdzenia osobiście, dlaczego mamy miliony fanów w całej Europie.

artykuł promocyjny

aktualizowano: ponad 2 tygodnie temu, 2020-11-03
Wszystkich rekordów:

Społeczność