Prezentacje

Prezentacje 2021-05-18

Karta paliwowa łącząca Zachód i Wschód

E100 to międzynarodowa firma processingowa, emitent własnej karty paliwowej - istniejąca na rynku od ponad 20 lat.

W tym czasie E100 stało się kluczowym partnerem dla firm transportowych na całym świecie. Przedstawicielstwa firmy znajdują się w 14 krajach Europy Zachodniej i Wschodniej. Każdego dnia ponad 200 000 kierowców korzysta z karty E100.

Doświadczenie zawodowe pozwoliło firmie stworzyć produkt odpowiadający potrzebom współczesnego przewoźnika drogowego, niezależnie od wielkości posiadanej floty i kierunku działalności.

E100 to jedyna karta paliwowa, która łączy 2 kontynenty i umożliwia podróżowanie bez przeszkód po Europie i Azji. Karta otwiera dostęp do 19 000 stacji paliw w 32 krajach, daje możliwość uzyskania zwrotu podatku VAT i bezgotówkowego uiszczania opłat za drogi (29 państw), a także za usługi transportowe - od parkingów i myjni samochodowych po rezerwację promów.

Klienci firmy mogą liczyć na korzystanie z zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Do dyspozycji przewoźników jest:

  • panel użytkownika - inteligentny system zarządzania wydatkami online w celu obniżenia i optymalizacji kosztów. Na swoim koncie w panelu użytkownika można również zapoznać się z nowościami branżowymi, które są codziennie publikowane na blogu E100 Daily.
  • E100 Mobile - aplikacja mobilna dla kierowców z interaktywną mapą stacji paliw i możliwością wyznaczania tras


Każdy klient firmy otrzymuje wsparcie osobistego opiekuna oraz całodobowej infolinii obsługiwanej w wielu językach. W przypadku problemów w trasie przewoźnik może zwrócić się do Klubu Pomocy.

E100 to firma zorientowana na ludzi. Aktywnie rozwija działalność non-profit i wspiera programy charytatywne, w tym projekt E100 Family, w ramach którego udzielana jest pomoc kierowcom i ich rodzinom.

Według danych z 2019 w naszym województwie znajduje się blisko 230 tysięcy zarejestrowanych firm, co czyni je jednym z najbardziej przedsiębiorczych w Polsce. Właściciele wielu z nich nie zdają sobie sprawy, jakie oszczędności dla ich firm mogłoby generować korzystanie z kart paliwowych w województwie zachodniopomorskim. Najpopularniejszy mit dotyczy tego, że „próg wejścia”, a więc minimalna wymagana ilość tankowania jest dla nich zbyt wysoka, zwłaszcza jeśli firma nie zajmuje się wyłącznie transportem. Nic bardziej mylnego, o mniejszych działalnościach (nawet tych jednoosobowych), pomyślał już znany emitent kart paliwowych - firma E100. Szczegóły dotyczące ich lokalnej karty paliwowej Power Max dla małych i średnich przedsiębiorstw można poznać tutaj.


 

 

artykuł promocyjny

aktualizowano: 2021-05-24 11:42
Wszystkich rekordów:

Społeczność